Survivor 2018 Damla Can Kimdir? Yaşı, Boyu

Survivor 2018 Damla Can Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018 heyecanı sürüyor. Survivor 2018’de All Starlar büyük oranda tamamlanırken Gönüllüler’den henüz 2 yarışmacı belli oldu. Survivor 2018 All Star kadrosunda yer alacağı beklenen yeni yarışmacı da belli oldu. Survivor 2018 All Star’da yarışacak olan yeni isim Damla Can oldu. Peki Damla Can kimdir? Tanıyalım.

Survivor 2018 Damla Can Kimdir? Yaşı, Boyu

Damla Can 1989 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. 1.71 cm boyunda 56 kg ağırlığındadır. Damla Can step, jimnastik, aerobik spor dalları ile ilgilenmektedir. Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışmaktadır. Ozan adında bir abisi bulunmaktadır. Damla Can’ı Survivor 2016 yılında Gönüllüler Takımı’ndan tanıyoruz. Takımında Ayin, Efecan, Gizem Kerimoğlu, Gizem Meriç, Gülnihal Candan, İbrahim Giydirir, Semih Öztürk, Serkay Tütüncü, Zafer Mete ile yarışmıştı.

Damla Can, daha önceki ifadelerinde Survivor’un kendisi için hırs, mücadele ve açlık olduğunu belirtmiştir. Bugüne kadar tutkularının peşinden gittiğini belirten yarışmacı hayatta imkansız diye bir şey olduğuna inanmadığını belirtmiştir. İnsan emek verdikten sonra her şeyi başarabilir. Düzgün fiziği ve konuşması ile dikkatleri üzerine çeken yarışmacı İnstagram fotoğraflarında sürekli spor yaparkenki fotoğraflarını paylaşmaktadır. Bu da kendisinin spora verdiği önemi göstermektedir.

[mavitext]Survivor 2018 Kadrosu İçin Tıklayınız![/mavitext]

Damla Can, mavi gözlü, sarı saçlı ve balık burcudur. Damla Can’ın 2016 Survivor’da yarıştığı zamanda Ünlüler Takımı’nda Yılmaz Morgül, Çağan Atakan Arslan, Nagihan Karadere, Ezgi Avcı, Yunus Günçe, Mehmet Uygar, Tuğba Özay, Ebru Öztürk, Eda Akkaya, Serkan Ercan yarışmıştır. Survivor 2016’da Çağan Atakan Arslan 1. olmuştur. Damla Can’ın 2018 All Star Kadrosu’nda ise; Murat Ceylan, Turabi Çamkıran, Hilmi Cem İntepe, Merve Aydın, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Sahra Işık gibi isimler yer almaktadır. Yarışmacıya başarılar dileriz.

[pembetext]Survivor 2018 Cumali Akgül Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Survivor 2018 Damla Can Videosu

Etiketler: survivor 2018 all star damla can kimdir survivor 2018 damla can boyu survivor 2018 damla can kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL