Survivor 2018 Damla Diskalifiye Olacak Mı? Damla Yarışmadan Ayrılacak Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri

Survivor 2018’de Damla’nın durumu herkes tarafından merak ediliyordu. 17 haziran dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme konseyinde Damla’nın akıbeti belli olacak. Acun Ilıcalı’nın açıklamalarının ardından Survivor 2018 Damla diskalifiye mi olacak? Damla yarışmadan ayrılacak mı?

Damla geçtiğimiz haftalarda ayağını burkmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Damla’nın rahatsızlığının göründüğünden daha ileri derecede olduğu ortaya çıkmış ve yaklaşık bir haftadır yarışlarda yer almıyordu. Damla’nın ayağında iltihap oluştuğu ve iltihap nedeniyle hastanede antibiyotik tedavisi gördüğü açıklanmıştı.

Bunun üzerine Damla uzun süredir ne yazık ki en çok sevdiği parkur oyunlarında yer alamıyor. Damla’nın iyileşip yarışlara geri döneceği düşünülürken 19 haziran ada konseyinde önemli açıklamalar yapıldı. Damla’nın göz yaşlarına hakim olamadığı sözler de Acun Ilıcalı Damla’nın durumuyla ilgili ip uçları veriyor.

Damla’nın Kıbrıs finaline kadar yarışlarda yer alamayacağı kesin olarak biliniyor. Damla’nın yarışlarda yer alması büyük sürpriz olur. Parkurlarda yarışmaktan hiç bir zaman çekinmeyen ve büyük efor sarf eden Damla’nın hiç bir oyunda yer alamaması onu da çok rahatsız ediyor. Uzun süredir oyunlarda yer almayan Damla’nın yarışmadan kendi isteğiyle ayrılması söz konusu olabilir. Damla oy potansiyeli yüksek isimlerden biri. Ve toplu sms sonuçları Damla’nın rahatsızlığından önce olduğu için Damla’nın Kıbrıs’a gitmesini engelleyecek her hangi bir durum yok.

Fakat Damla, Acun Ilıcalı’nın kararıyla diskalifiye olmazsa kendi isteğiyle yarışmadan ayrılabilir. Fakat Damla’nın son demlere kadar gelip yarışmadan ayrılacağını sanmıyoruz. Damla, yarışmaya devam edecek. Fakat Damla’nın oy oranı Kıbrıs finalinde büyük oranda düşüş gösterecek.

Damla Survivor’dan ayrılırsa yarışma kuralları gereği Turabi’nin de yarışmadan diskalifiye olması gerekir. Bu yüzden Acun Ilıcalı kararı Damla’nın kendisine bırakacaktır. Damla bugüne kadar 2 kez potaya girmiş ve hepsinden çıkmayı başarmıştır. 2016 yılında katıldığı Survivor’da Damla 3. olmuş ve Semih’i elemişti. Tüm bunlar göz önüne alındığından önemli bir şampiyon adayı olan Damla’nın yarışmadan ayrılması  hoş bir durum olmaz.

Sizce Survivor 2018’de sakatlığından dolayı yarışlarda yer alamayan Damla diskalifiye olmalı mı? Yarışmadan ayrılmalı mı? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: damla diskalifiye mi olacak damla survivordan ayrılacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL