Survivor 2018 Ecem Karaağaç Kimdir? (Göz6 Ecem)

Survivor 2018 Ecem Karaağaç Kimdir? (Göz6 Ecem)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018’de yarışacak olan yarışmacılar belli olmaya devam ediyor. Survivor 2018’de yarışacak olan yarışmacılar bu sene All Star ve Gönüllüler olarak 2’ye ayrılmış durumda. Geçen senelerde Ünlüler Gönüllüler olan yarışma formatı bu sene değişmiş oldu. All Star’da yarışacak olan yarışmacılar daha önce Survivor All Starlar’ın da yarışmış olan yarışmacılardan oluşurken, Gönüllüler kadrosunda yer alacak olan yarışmacılar ise Survivor’da daha önce hiç yarışmamış yeni isimlerden oluştu. Gönüllüler Takımı’nda merak edilen isimlerden biri olan Ecem Karaağaç kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Ecem Karaağaç Kimdir? (Göz6 Ecem)

Ecem Karaağaç, 1991 yılında Bursa ilinde dünyaya geldi. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu olan oyuncu profesyonel olarak yüzücülük yapmış olup, 6 yıl kadar basketbol oynamıştır. Okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilik sporları ile uğraşmıştır. Aile bağları ileri sevide olan Ecem Karaağaç, annesi Mine Mater, babası Cengiz Karaağaçtır.

Survivor 2018’den önce Tv 8 ekranlarında yayınlanan Göz6 yarışmasına katılan ve Berna Keklikler ile finale kalan Ecem Karaağaç finalde elenmiş ve Survivor’a katılamamıştı. Göz6 yarışmasında özellikle Berna Keklikler ile yapmış olduğu tartışmalar ile de gündeme gelen Ecem Karaağaç’ın finalde elenmesi ise sevenlerini üzmüştü. Bir çok spor dalı ile ilgilenen başarılı ismin Survivor aşkı hiç dinmemiş ve bu aşkından vazgeçmeyerek Survivor 2018’e katılmaya hak kazandı.

[saritext]Survivor 2018 Marcus Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de yarışacak olan Ecem Karaağaç, Survivor 2018 Gönüllüler fragmanında vermiş olduğu mesajda; “Survivor’da hayatta kalmak zor, benimle yarışmanın zorluğu ise tarif bile edilemez.” sloganı ile kendisinden ne kadar emin olduğunu göstermiş oldu. Survivor 2018’de performansı en çok merak edilen isimlerden biri olacak olan Ecem Karaağaç İnstagram hesabından vermiş olduğu mesajda ise; ” doğru yolu görüpte gitmemek var ya, işte bu korkaklıktır.” sözleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ecem Karaağaç’a Survivor 2018 yolunda başarılar diliyoruz.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Ecem Karaağaç Röportaj Videosu

Etiketler: survivor 2018 ecem boyu survivor 2018 ecem kim survivor 2018 gönüllüler kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL