Survivor 2018 Ecem Neden Yok? Neden Yarışmıyor? Diskalifiye mi Oldu?

Survivor 2018 Ecem Neden Yok? Neden Yarışmıyor? Diskalifiye mi Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Ecem Karaağaç’ın olmadığını gören izleyiciler Ecem’e ne oldu? Ecem Karaağaç neden yok? Ecem Karaağaç neden yarışmıyor? Diskalifiye mi oldu gibi soruları sormaya başladı. Peki Ecem Karaağaç neden yok? Neden yarışmıyor? Tüm bilgiler yazımızda

Survivor 2018 Ecem Neden Yok? Neden Yarışmıyor? Diskalifiye mi?

Survivor 2018’de Gönüllüler Takımı’ndan All Star Takımı’na gönderilen Ecem Karaağaç bir hafta All Star ile oynadıktan sonra rahatsızlanmış ve Gamze’nin rahatsız olduğu zamanda dinlenmeye alınmıştı. Ecem Karaağaç’ın hemen takımına geri dönmesi beklenirken rahatsızlığı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Ayrıca Ecem’in ne zaman takıma döneceği de belirsiz durumda. Acun Ilıcalı’nın Ecem ile ilgili Ada Konseyi’nde bir açıklama yapması bekleniyor.

Ecem Karaağaç, Survivor öncesinde Göz6 yarışmasında Ramazan ile birlikte yarışmış ve son 4’e kalmıştı. Geçen yıl yarışan Berna Keklikler ve Erdi birinci olunca Ecem Survivor’a katılamamıştı. Bu hasreti bu sene sona eren Ecem ilk hafta hayatının şokunu yaşadı. Uzun süre birlikte arkadaş olduğu Ramazan All Star takımına geçecek isim olarak Ecem’i söyleyince Ecem dışında da All Star Takımı şok yaşadı. Gamze’nin zayıf olması nedeniyle kendilerine gönderileceğini düşünüyorlardı.

[saritext]Survivor 2018 Merve Nihat Neden Tartıştı? Tıklayınız![/saritext]

Ecem Karaağaç Survivor’a katıldıktan sonra beklenen performansı gösteremeden sakatlandı. Ecem’in diskalifiye olup olmayacağını Acun Ilıcalı yapacağı açıklamada belirtecektir. Herkes bu açıklamayı bekliyor. Ecem’in yokluğunda All Star Takım’ında Nagihan, Fulya, Merve, Sahra ve Sema gibi güçlü isimler takımı sırtlıyor. Ecem’in yokluğu şu an takımda hissedilmiyor. Ancak Ecem takıma katılıp performansını artırırsa aranan isimlerden olabilir. Acun Ilıcalı’dan son yapılan açıklama şu şekilde: “Ecem belinde meydana gelen rahatsızlıktan dolayı bir süre daha müşahade altında olacak”. 

Ecem Karaağaç fiziksel rahatsızlığı nedeniyle Survivor 2018’e veda etti! All Star’a yeni bir oyuncu gelecek.

Survivor 2018 25 Şubat Pazar günü oynanan Dokunulmazlık Oyunu ile devam ederken oyun itmece oyunu oynandı. Güçlerin yaşandığı oyunda All Star Takımı 6-4 önde gidiyor. Hangi Takımı’ın kazancağı merak konusu iken Nihat’ın sayı sevinci görülmeye değerdi. Sizce Ecem’in All Star Takımı’ndaki performansı yeterli mi? Ecem takımda devam etmeli mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Survivor 2018 27 Şubat Kim Elenecek? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 ecem diskalifiye mi oldu survivor 2018 ecem neden yarışmıyor survivor 2018 ecem neden yok survivor 2018 gönüllülerden all stara geçen yarışmacı nerede


Yorumlar

  • Salman

    Heycan yaratmiyor

  • Rukiye

    Gerçek nihat doğan bir oyun alınca sanki takımı o kazandiriyormus gibi davranması yokmu insanı sinir ediyo.bir oyun alıp gönüllülere yürüyor.yok hepiniz gelin yok tek tek gelin bu ne ya.güç oyununda neden tek oynarken sayı almadı peki.

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL