Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek? All Star Yeni Yarışmacı Kim Olacak?

Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek? All Star Yeni Yarışmacı Kim Olacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Ecem Karaağaç sakatlanmış ve Survivor 2018’e veda etmişti. Ecem Karaağaç sakatlanmasının ardından yerine yeni bir yarışmacı dahil olacak. Peki bu yeni yarışmacı kim olacak? Ecem’in yerine gelecek olan All Star daha önce oynamış hangi yarışmacı olabilir? Konu ile ilgili görüşlerimizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Gelecek? All Star Yeni Yarışmacı Kim

Survivor 2018 son oynanan ödül oyunu ile devam etti. All Star Takımı’nın üstünlüğü ile sonuçlanan ödül oyunu iletişim ödülü olurken All Star üst üste 3. ödülünü de kazandı. Gönüllüler Takımı ise son zamanlarda düşüşe geçtiler. Gönüllüler konforlu adayı da All Star’a geri verdi. Güzelim yataklar gitti. 3-4 gün sonra yeni bir oyun olacak orada yataklarını geri almaya çalışacaklar. All Star ise adasına kavuştu ancak Gönüllüler’in ada yaşantısını beğenmediler.

Survivor 2018’de son durumlar böyle iken Ecem Karaağaç’ın belindeki rahatsızlıktan dolayı oynayamayacak olması ve Survivor 2018’e veda etmesinin ardından herkes yeni yarışmacıyı merak ediyor. Zira bu yeni yarışmacı All Star’a geleceği için daha önce oynamış bir yarışmacı olması bekleniyor. Survivor 2018’e katılacak olan yarışmacılar arasında bir kaç isim geçiyor. Bu isimlerden bir tanesi geçen sen oynayan Tuğçe Melis Demir, Elif Şadoğlu ve Fulya Şahin, Pınar Saka’dır. İlk üç isim Gönüllüler takımında yarışmış ve Tuğçe ile Elif Gönüllüler’in dinamosu olmuştu. Fulya Şahin’i yazmamım nedeni ise ilk hafta elenmiş olmasıdır.

[saritext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/saritext]

Fulya Şahin arkadaşları tarafından ilk elenen isimdi. Başarılı bir yarışmacı olupta ilk elenen isim olduğu için bu yarışmacınında katılma ihtimali üzerinde duruyorum. 2017 Survivor Ünlüler’de yarışan milli atlet Pınar Saka’da All Star’a gelebilir. Atlet olması ve All Star’dan kızları tanıyor olması avantajı. Ancak benim söyleyeceğim bir isim varki o gelirse All Star karışır. Survivor’dan sonra dizi oyunculuğuna başlayan ve dizisi yeni biten yarışmacı Merve ile geçmişteki Survivor’da yarışmış ve Merve’nin ismini konseyde yazması ile ortalık karışmıştı. Sanırım hatıladınız Serenay Aktaş.

Serenay Aktaş çok hırslı, hızlı bir yarışmacı. Dizisi yeni bitti. Bir iki hafta hazırlık yapsa bile yeter. Birazda Survivor’da çalışır ve olaya adapte olur. Tabi bu saydığım isimler dışında bir çok isim All Star’a dahil olabilir. Tüm bu isimler benim gördüğüm isimler. Bir de ortalığı Serenay’ın gelmesinden daha çok karıştırabilecek isim ise 2015 All Star’a da katılmış Duygu Çetinkaya’dır. Acun Ilıcalı geçende bahsetmişti. Hilmi, Duygu’nun gitmesi için 2. hafta konseyde kendi isimini yazmalarını arkadaşlarından istemiş, büyük bir risk almış ve Duygu’yu göndermişti.

Duygu Çetinkaya bu sene hiç bir televizyon programında gözükmüyor. Geçen senelerde Survivor yorumculuğu yapıyordu. Acun Ilıcalı bu sene için hazır ol mesajı vermiş olabilir. Eğer gelirse All Star çok karışır. Hilmi Cem bu sefer ne yapar bilemiyorum All Star için Survivor yeni başlayacak demektir. Sizce Survivor 2018’e Ecem’in yerine gelecek yeni yarışmacı kim olabilir? Sizin katılmasını düşündüğünüz yarışmacı kim? Sizin favoriniz hangi yarışmacı?  Ecem’in yerine henüz gelen olmadı. Ancak All Star’ın yedekleri Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen geldi. Gönüllüler’e de 2 yedek geldi. 

Ecem’in yerine gelen yarışmacı Berna Canbeldek oldu. Berna Canbeldek 1989 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Survivor 2014’de Gönüllüler takımında yer aldı.

Berna Canbeldek[pembetext] detaylı bilgi için tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Survivor 2018 Merve Neden Oynamıyor? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 all star yedek yarışmacı kim survivor 2018 all star yeni yarışmacı survivor 2018 ecem'in yerine gelecek yarışmacı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL