Survivor 2018 Funda Alkayış Kim? Yaşı, Boyu, Mesleği, Sevgilisi

Survivor 2018 Funda Alkayış Kim? Yaşı, Boyu, Mesleği, Sevgilisi

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında 10 Şubat Cumartesi günü başlayacak olan Survivor 2018’de All Star kadrosu açıklanmış ve güçlü isimler yer almıştı. Merve Aydın, Turabi, Hilmicem, Murat Ceylan, Nagihan Karadere, Sema Aydemir, Adem Kılıçcı, Damla Can, Sahra Işık, Hakan Hatipoğlu gibi isimlerin All Star’da yarışması sonrası herkes Gönüllüler kadrosunu merak etmişti. Gönüllüler kadrosu açıklandı ve ayrıntılarına bakıldığında güçlü isimlerin yer aldığı görüldü. Bu isimlerden bir tanesi de Funda Alkayış oldu. Peki Funda Alkayış kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Funda Alkayış Kim? Yaşı, Boyu, Mesleği, Sevgilisi

Funda Alkayış, 1987 yılında Mersin ilinde dünyaya gelmiştir. 1.67 cm boyunda 55 kg ağırlığında olan yarışmacı kahverengi gözlü, aslan burcudur. Üniversite Eğitimini Mersin Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda tamamlayan yarışmacı Ali Alkayış ile evlidir. Spora 2009 yılında sadece zayıflamak amaçlı başladığını dile getiren oyuncu Kickboks’a antremana çıktığını ve bu sporda devam ettiğini belirtmiştir.

Funda Alkayış, spora ilk başladığında ailesinin karşı olduğunu bunun nedeninin ise vücudunun morarmış olmasını gösteriyor. Ancak bu spordan vazgeçmediğini inat ettiğini ve başarılı olduğunu belirtmiştir. Kickboksu erkek sporu olarak görmediğini bir çok kadın sporcunun erkek sporcudan başarılı olduğunu belirtmiştir. Bir sporda başarılı olmak için istemenin ve kazanmaya olan inancın önemli olduğunu belirtmiştir. Dünya Şampiyonu olan ve ülkemize 2 altın madalya getiren sporcu maçlar günde 2 maç yaparak hazırlandığını belirtmiştir. 27 kez Türkiye Şampiyonu olan sporcu ayrıca Avrupa Şampiyonu’dur.

[saritext]Survivor 2018 Yağmur Banda Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

 

Funda Alkayış, Kickboks’u çok sevdiğini ve bu sporu çocuğuna da tavsiye edeceği belirtmiştir. Survivor 2018 Gönüllüler fragmanında” Onların gücünü herkes biliyor, ama benim ne kadar güçlü oldugumu kimse bilmiyor” sloganı ile çıkan Funda Alkayış Survivor Gönüllüler kadrosunun en iddialı isimlerinden biri olacak. Yarışmacıya Survivor 2018’de başarılar dileriz.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Funda Alkayış Videosu

Etiketler: survivor 2018 funda boyu survivor 2018 funda kimdir survivor 2018 funda sevgilisi survivor 2018 gönüllüler kadrosu


Yorum yaz