Survivor 2018 Funda Neden Yok? Neden Yarışmıyor? Ne Zaman Yarışacak?

Survivor 2018 Funda Neden Yok? Neden Yarışmıyor? Ne Zaman Yarışacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 erkanlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada All Star üstünlüğü devam ederken Gönüllüler ise sakatlıklarla boğuşuyor. Gönüllüler Takımı’nda Funda’nın olmayışı Funda da mı sakat sorularını akıllara getirdi. Peki Funda neden yok? Neden oynamıyor? Ne zaman yarışacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor Funda Neden Yok? Neden Yarışmıyor? Ne Zaman Yarışacak?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile 9 Mart Cuma günü sembol ve ödül oyunları ile devam ederken yarışmalarda All Star üstünlüğü devam ediyor. All Star üst üste 10. oyununu kazanırken Gönüllüler’de ise oyun alamamanın hüznü yaşanıyor. Gönüllüler kendi aralarında bundan sonraki oyunlarda daha istekli yarışma sözü verirken ilk oyunda sakatlık şoku ile sarsıldı. Gönüllüler takımında Funda’nın olmayışı göze çarptı ve Alp Bey Funda ile ilgili bilgi verdi.

Alp Kırşan, Funda’nın gözünde meydana gelen rahatsızlıktan dolayı doktor kontrolünde olduğu bu yüzden 9 Mart Ödül Oyunu’nda olamayacağını söyledi. Funda’nın olmayışı Gönüllüler’de sıkıntıya neden olurken, sakat kişi sayısı 3’e çıktı. Hakan Hatipoğlu ve Nevin Yanıt’da sakat durumda. Bu durumda tüm yük diğer oyunculara binecek. Funda’nın en geç bir kaç gün sonra oyunlara döneceği tahmin ediliyor.

[mavitext]Survivor 9 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de sakatlıklar son zamanlarda Gönüllüler Takımı’nın peşini bırakmıyor. Bunun nedeni olarak son oyunları kaybetmeleri ve yeterli düzeyde beslenmemeleri gösteriliyor. Gönüllüler oyunlarda gerekli performansı gösteremezse daha çok aç kalacak ve sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacaklar. Bunun önüne geçmek için mutlak surette özellikle Ödül Oyunları’nı kazanmaları gerekiyor. Gönüllüler’de 9 Mart oynanan oyunda Melih’de sakatlandı ve Melih’in sakatlanması ile birlikte Anıl, Cumali ve Ramazan her oyunda oynamak zorunda kalacak.

Gönüllüler kızlarda ise Nevin ve Funda’nın sakatlığında ise Yağmur, Birsen ve İpek yarışacak. Gönüllüler son Dokunulmazlık’da Emre’yi göndermiş, İpek’in yerine Emre’nin gitmesi takımda huzursuzluk oluşturmuştu. Sizce Funda’nın olmayışı takımı nasıl etkiler? Gönüllüler Takımı’nın son zamandaki kötü performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce bu kötü durumdan nasıl kurtulacaklar? Yorum kısmından bizimle düşünceleriniz paylaşabilirsiniz.

Funda ile ilgili son gelişmeler Funda’nın durumunun iyi olduğu ve 10 Mart Ödül Oyunu’nda oynayacağı. Funda zaman zaman doktor kontrolünde oyunlara katılmayabilir.

16 mart iletişim oyununda Funda oyun esnasında boğulma tehlikesi geçirdi. Funda’nın sağlık durumu ile ilgili son durumu doktorlar söyleyecek. Benim düşünceme göre Fundanın bacağına kramp girmiş veya bir cisme çarpmış olabilir. Funda bir süre dinlendikten sonra yarışlara geri dönecektir.

[saritext]Survivor 2018 Melih Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: survivor 2018 fundaya ne oldu survivor funda neden oynamıyor survivor funda neden yok survivor funda yarışabilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL