Survivor 2018 Funda’ya Ne Oldu? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 Funda’ya Ne Oldu? Oynayabilecek mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 ‘de 16 Mart iletişim oyununda büyük mücadeleler yaşanırken, Gönüllülerden Funda oyun esnasında fenalaşarak su içinde boğulma tehlikesi geçirdi. Peki Funda oynayabilecek mi? Tüm bilgiler yazımızda…

Survivor 2018 Funda’ya Ne Oldu? Oynayabilecek mi?

Tv8 ekranlarında devam eden Survivor 2018’e sakatlıklar damga vurdu. Survivor’un başında ilk olarak Gönüllüler takımından Gamze hastalanarak doktor raporuyla oyunlarda oynayamayacağı tespit edilmiş ve Survivor’a devam edememiştir. Gamzeden sonra Gönüllülerin en önemli silahı olan Hakan Hatipoğlu ikinci hafta sakatlanmış, yaklaşık bir aylık sakatlığının ardından 15 Mart ödül oyununda boyunluğunu henüz çıkarabilmiştir. Hakan Hatipoğlu’nun 2-3 gün sonra oyunlara girmesi bekleniyor.

Survivor’da Hakan’dan sonra ise All Star takımından Ecem Karaağaç sakatlanmış ve Survivor 2018 hayatına veda etmiştir. Ecem’den sonra ise Melih çok kötü bir sakalık geçirmiş ve Survivor 2018’e veda etmiştir. Yine All Star’dan Merve sakatlanmış, bir ara oyuna dahil olmuş yine sakatlanarak bacağına dikiş atılmıştır. Bunların dışında Anıl, Nagihan, Nevin’de sakatlıklar geçirmiştir. Ramazan ise saha kenarında bayılmıştır. Son olarak ise Funda 16 mart iletişim ödül oyununda sakatlanmıştır.

[saritext]Survivor 2018 Funda Alkayış Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Funda iletişim oyununda havuz kısmında bir anda fenalaşmış ve boğulma durumu yaşamıştır. Arkadaşları hemen olaya müdahale için Funda’yı havuzdan daha doğrusu sudan çıkarmışlardır. Doktorun müdahalesi sonucu Funda’ya gerekli tedavi uygulanacaktır. Funda’nın neden boğulma aşamasına geldiği ise net olarak belli olmamıştır. Ancak tahminlere göre Funda bir cisme çarpmış veya bacağına kramp girmiş olabilir. Ya da açlıktan tansiyonu düşmüşte olabilir. Bu konuda net bilgiyi doktorlar verecek.

Funda’nın Survivor 2018’e devam edip etmeyeceği konusunda henüz bir bilgi bulunmazken benim düşünceme göre Funda oyunlara devam edecektir. Fiziksel bir rahatsızlığı yoksa 1-2 gün sonra, varsa 1-2 hafta içinde oyunlarda olacak. Daha büyük bir rahatsızlık durumunda ise Survivor 2018’e veda edecektir. Sizce Funda’nın yokluğu Gönüllüler’i nasıl etkiler? Funda yerine bir yarışmacı gelir mi? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Survivor 2018 16 Mart İletişim Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor funda neden sakatlandı survivor funda oynayabilcek mi survivor fundaya ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL