Survivor 2018 Gamze Aksu Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu

Survivor 2018 Gamze Aksu Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor, 2018 yılında farklı bir konsept ile geliyor. Bu farklılığı ilk olarak yarışmacı kadrolarında görüyoruz. Bu sene bir takım All Star olurken diğer takım daha önce hiç yarışmada bulunmamış Gönüllüler Takımı’ndan oluşacak. Birbirinden güçlü isimlerin olduğu yarışmada Gönüllüler Takımın’dan daha önce belkide Survivor’a katılan tek yarışmacı Gamze Aksu’dur! Peki bu durum nasıl oluyor? Gamze Aksu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Gamze Aksu Kimdir? Yaşı, Boyu, Kilosu

1988 yılında dünyaya gelen yarışmacı Gamze Aksu, 1.75 cm boyunda 57 kg ağırlığındadır. Gamze Aksu küçük yaştan itibaren spor ile ilgilenmiş ve 3 yaşında artistik jimnastiğe başlamıştır. 14 yıl boyunca bu spor ile ilgilenen yarışmacı bu sporun ardından kule atlama sporuna başlamıştır. Gamze Aksu, modern dans eğitimine girdikten sonra sakatlanmış bu yüzden yatay geçiş yapara Opera bölümüne geçmiştir.

Gamze Aksu çok yönlü kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmiş ve İzmir’de Paprika Grubu’nu kurmuş ve şarkılar söylemeye başlamıştır. Sesi ile ilgileri üzerine çeken yarışmacı Paprika ile İzmir, İstanbul ve sahil şehirlerinde şarkılar söylemeye devam etmiştir. Gamze Aksu çok yönlülüğünü dizi ve reklam filmlerinde de oynayarak göstermiştir. Gülse Birsel, Beyazıt Öztürk, Gupse Özay, Sarp Apak, Hasibe Eren, Altan Erkekli gibi oyuncuların yer aldığı Yalan Dünya adlı dizide konuk oyuncu olarak yer alan Gamze Aksu oyunculuktaki başarısını sinema filmlerinde de devam ettirmiştir.

[saritext]Survivor 2018 Funda Alkayış Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Gamze Aksu’nun Survivor’a katılan tek gönüllü olduğu meselesine gelirsek; oyuncu 2014 yılında Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Arda Hacıoğlu, Cem Korkmaz gibi isimlerin yer aldığı Recep İvedik 4 filminde rol almıştır. Recep İvedik 4, Recek İvedik’in Survivor yarışmasına katılmasını ve kazanmasını anlatırken filmde Gamze Aksu Ebru karakteri ile yer almıştır. Böylelikle bir filmde olsa Survivor’a katılan yarışmacı oyuncu yeteneği ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Gamze Aksu’ya yeni projesi olan Survivor 2018’de başarılar dileriz.

[pembetext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/pembetext]

Gamze Aksu Recep İvedik Videosu

Etiketler: survivor 2018 gamze boyu survivor 2018 gamze kim survivor 2018 gamze sevgilisi survivor 2018 gamze yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL