Survivor 2018 Gönüllüler Gizem Kurtulan Kimdir?

Survivor 2018 Gönüllüler Gizem Kurtulan Kimdir?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında 10 şubat’da başlayacak olan reyting rekorları kıran yarışma programı Survivor 2018’de All Star kadrosundan sonra Gönüllüler kadrosu da açıklandı. Kadroda bir birinden güçlü sporcular ve isimler yer alırken Gönüllüler kadrosunda yer alacak olan Gizem Kurtulan merak konusu oldu. Gizem Kurtulan hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Gönüllüler Gizem Kurtulan Kimdir?

Survivor 2018 Gönüllüler kadrosunda yer alacak olan Gizem Kurtulan, Survivor’un kendisi için hırs, güç, ve başarı olduğunu belirtmiştir. Gizem Kurtulan, hakkında sınırlı bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgiler arasında Bursa’da yaşadığı, Bursa Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölüm’ü mezunu olduğu ve plates antrenörü olduğu ve yüzme sporu ile ilgilendiği bilgileri bulunuyor.

Gizem Kurtulan, doğayı, gezmeyi çok sevmektedir. Sağlıklı yaşam ve düzenli egzersizin önemli olduğunu belirtmiştir. Şatavattan ve şöhretten ziyade sadeliğin gücüne inanmaktadır. 14-15 haziran 2016 Pentatlon- Bıathle Türkiye Açık Şampiyonası’na katılmış ve derceye girmiştir.

[mavitext]Survivor 2018 Birsen Bekgöz Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Gizem Kurtulan hakkında araştırmalarımızda ulaştığımız bilgiler bu kadardır. Gizem Kurtulan hakkında daha fazla bilgiye sahip iseniz yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Gizem Kurtulan’ın 22-24 yaş aralığında ve 170 cm boyunda olduğu tahmin ediliyor. Gizem Kurtulan’a Survivor 2018 Gönüllüler kadrosunda başarılar dileriz.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 gizem boy yaş survivor 2018 gizem kim survivor 2018 gönüllüler kadrosu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL