Survivor 2018 Gönüllüler İlk Yarışmacısı Cumali Akgül Kimdir?

Survivor 2018 Gönüllüler İlk Yarışmacısı Cumali Akgül Kimdir?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 Acun Ilıcalı’nın gelecek hafta açıklayacağı faklı bir konseptle başlayacak. Survivor 2018’de nasıl bir konsept olacağını Acun Ilıcalı Beyaz Show’da açıklamadı. Ancak yarışma ile ilgili önemli bilgiler verdi. Yarışmada Survivor 2018’de yarışacak Ünlüler Takımının isimlerinin belli olduğunu ancak Gönüllülerin belli olmadığını söyledi. Bunun için seçmelerin yapıldığını söyledi. Beyaz Show’da Gönüllüler Takımında oynayacak ilk yarışmacı belli oldu. 

Survivor 2018 Gönüllüler İlk Yarışmacısı Cumali Kimdir?

Beyaz Show ekranlarında önemli konuklardan bir tanesi de Acun Ilıcalı oldu. Acun Ilıcalı Survivor 2018 ile ilgili ilk bombayı patlattı. Gönüllüler Takımında yarışacak yarışmacıyı Beyaz Show’da belirlemiş oldu. Peki Gönüllüler Takımında yarışacak Cumali Kimdir?

Cumali, Beyaz Show’a Acun iIlıcalı’yı görmek ve Survivor’a katılmak için 1500 km yoldan geldiğini söyledi. Acun Ilıcalı Cumali ile görüştüğünü ve testlerden pek yeterli sonuccu alamadıklarını söyledi. Ancak Beyaz’ın ısrarları ve bir daha bu şekilde yarışmacı kabul etmemek üzere Cumali’yi Survivor 2018 kadrosuna dahil etti.

Survivor 2018 kadrosuna 1500 km yolu yürüyerek hak kazanan Cumali çok sevindiğini söyledi ve ekledi. “Hayatımda üç şey beni mutlu etti. 1. çocuklarımın doğumu. 2. Acun Ilıcalı ile görüşmek. 3. ise Survivor’a katılmak. diye ekledi. Kendisine başarılar diliyoruz.

Survivor 2018 Muhtemel Kadro Videosu!

Etiketler: beyaz show acun ılıcalını gönüllüler aldığı yarışmacı survivor 2018 cumali kimdir survivor 2018 gönüllüler cumali survivor cumali akgül survivor cumali kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL