Survivor 2018 Gönüllüler Yağmur Banda Kimdir? Yaşı, Boyu

Survivor 2018 Gönüllüler Yağmur Banda Kimdir? Yaşı, Boyu

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan yarışma programı Survivor 2018’de kadrolar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bu kadrolardan Gönüllüler kadrosu açıklanır açıklanmaz kadroda yer alacak olan yarışmacılar merak konusu oldu. Bu yarışmacılardan biri de Yağmur Banda oldu. Yağmur Banda Gönüllüler kadrosunun en iddialı yarışmacılarından olacağının ip uçlarını yayınlanan Gönüllüler fragmanında verdi. Peki Yağmur Banda kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Gönüllüler Yağmur Banda Kimdir? Yaşı, Boyu

1998 doğumlu olan Yağmur Banda’nın vermiş olduğu bir röportajda kendisi hakkında bazı bilgiler verdi. Verdiği röportajda, Yıldızlar Türkiye Şampiyonası’nda 55 kg Türkiye Şampiyonu Yağmur Banda, ilk defa Türkiye Şampiyonluğu elde ettiği ve hocasının desteğinin bu şampiyonluğu kazanma da etkili olduğunu belirtmiştir. Sevinçten ağlayan Yağmur Banda şampiyon olmanın ayrı bir duygu olduğunu belirtmiştir. Daha önce Gençler Tekvando’da 2. ve 3. dereceleri olan Yağmur Banda’nın iller arası şampiyonlukları bulunmaktadır.

Yağmur Banda 2006 yılında Tekvando’ya başlamıştır. Tekvando’nun ruhuna en uygun spor olduğunu söyleyen yarışmacı bazı spor dallarını denediğini ancak en uygun sporun Tekvando olduğunu dile getirmiştir. İzmir Büyükşehir Belediyesi sporcusu olan Yağmur Banda, Survivor 2018 Gönüllüler Kadrosu fragmanında ” adımdan değil arkamdan kopacak fırtınadan korksunlar” sloganı ile iddialı bir yarışmacı olduğunu göstermiştir.

[pembetext]Survivor 2018 Gizem Kurtulan Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Yağmur Banda İnstagram hesabından paylaşmış olduğu fotoğrafta: ” İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim herşeyi emek vererek başardım, hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak.. Sizleri çok seviyorum. Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik etmeyin.. Hoşçakalın” Yağmur Banda’ya Survivor 2018’de başarılar dileriz.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Yağmur Banda Videosu

Etiketler: survivor 2018 gönüllüler kadrosu survivor 2018 yağmur banda boyu survivor 2018 yağmur banda kim survivor 2018 yağmur banda yaşı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL