Survivor 2018 Gönüllülerden All Star’a (Ünlülere) Kim Geçti?

Survivor 2018 Gönüllülerden All Star’a (Ünlülere) Kim Geçti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında ilk bölümü ile 10 Şubat 2018 Cumartesi günü yayınlanan Survivor 2018 ilk bölüm sonrası reytingleri ile kendisine ilginin ne kadar yoğun olduğunu göstermiş oldu. İlk bölümde oyuncular oyun alanına geldikten sonra şok yaşadılar. Özellikle All Star ekibinden bir ismin Gönüllülere geçeceği bilgisi All Starlar’ı bir hayli şaşırttı. Gönüllüleri şaşırtan haber ise Gönüllüler’den bir kişinin All Star’a geçecek olmasıydı. Peki Gönüllüler’den All Star’a kim geçecek? Konseyde kimin ismi çıkacak? Tüm bilgiler yazımızda.

Survivor 2018 Gönüllülerden All Star’a (Ünlülere) Kim Geçti?

Survivor 2018 ilk bölümü 10 şubat cumartesi günü ekranlara gelirken All Star’lardan bir isim Gönüllülere geçti. Bu isim Hakan Hatipoğlu oldu. Hakan Hatipoğlu ile Turabi arasında ileride yaşanması muhtemel ve önüne geçilemeyecek olayların önüne geçmek ve adaya yeni gelen Gönüllüler’e rehberlik etmesi amacıyla böyle bir yola gidildiği bildirildi. Bu duruma Gönüllüler temkinli yanaşırken All Star’lar ise bir tepki göstermedi. Turabi Hakan Hatipoğlu arasındaki gerilime bu şekilde bir önlem alınmış oldu. Bu şekilde All Star 1 kişi eksik olurken, Gönüllüler ise 1 kişi fazla oldu. Bu durumun önüne geçebilmek için bir kişinin Gönüllüler’den Ünlüler’e geçmesi kararı alındı. Peki bu kişi nasıl seçilecek? Kim olacak?

Acun Ilıcalı bu kişinin Gönüllüler’in kendi arasında yapacağı bir konsey ile olacağını bildirdi. All Star’a gidecek olan isim Gönüllüler’in verdikleri oy ile belirlenecek. Peki bu isim kim olabilir? Bu duyurunun ardından kulisler hemen yapılmaya başlanmış ve Gönüllüler’den büyük çoğunluğun gidecek isim olarak Ecem Karaağaç’ı düşündüklerini Ecem Karaağaç’ın Göz6’dan arkadaşı Ramazan Ecem’e söyledi. Burada kimin gideceği konseyde belli olacak. Ancak gidecek ismin bir kız olması bekleniyor. Böylelikle iki takım arasında kız erkek sayısı eşitliği de sağlamış olacak.

[saritext]Survivor 2018 İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları? Tıklayınız![/saritext]

Gönüllüler’de kızların sayısı 1 kişi fazla durumda. Eğer erkelerden bir isim giderse bu Cumali Akgül olacaktır. Kızlardan ise Ecem olacaktır. Ecem’in seçilmesinin nedeni ise Ecem’in oynadığı ilk oyunda göstermiş olduğu kötü performans olarak gösteriliyor. Aslına bakılırsa Gönüllüler’de iki isim oynama imkanı bulamadı. Eğer Ecem karşı takıma geçer ve performansını yükseltirse Gönüllüler Ecem’i gönderdiğine pişman olacaklardır. Diğer iki ismin performansı hakkında kimsenin bir bilgisi bulunmuyor. Sizce Gönüllüler’den karşı takıma hangi isim gitmeli? Sizin Gönüllüler’den göndermek istediğiniz isim kim? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Survivor 2018’de All Star Takımına geçecek isim için oylama devam ediyor. Son durum 6 Gamze, 6 Ecem. Geriye 3 oy kaldı. Ecem 7 Oyla All Star oldu.

[mavitext]Survivor 2018 İlk Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Ecem Karaağaç Survivor Röportaj Videosu

Etiketler: survivor 2018 gönüllülerden kim gidecek survivor 2018 gönüllülerden kim gitti survivor 2018 gönüllülerden konseyde kimin ismi çıkacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL