Survivor 2018 Hakan Neden Oynamıyor? Ne Zaman Oynayacak?

Survivor 2018 Hakan Neden Oynamıyor? Ne Zaman Oynayacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken yarışmada Hakan Hatipoğlu’nun oynamaması dikkat çekti. Daha önce oynanan bir oyunda sakatlanan Hakan Hatipoğlu neden hala oynamıyor? Ne zaman oyunlara katılacak? Daha iyileşmedi mi gibi sorular sorulmaya başlandı. Peki Hakan Hatipoğlu ne zaman oynayacak?

Survivor 2018 Hakan Neden Oynamıyor? Ne Zaman Oynayacak?

Survivor 2018’de All Star kadrosundan ilk oyun öncesi Gönüllüler kadrosuna dahil olan Hakan Hatipoğlu Gönüllüler Takımı’na büyük bir güç katmış ve adeta takıma ağabeylik yapmıştı. Ancak Hakan Hatipoğlu’nun şansı yağver gitmemiş ve bir ödül oyununda sakatlanmıştı. Bu sakatlık sonrası doktor müdahalesi gelmiş ve Hakan Hatipoğlu hastaneye kaldırılmıştı. Herkes Hakan Hatipoğlu’nun durumunu merak etmiş ve sahalara ne zaman döneceğini sorgular olmuştu.

Hakan Hatipoğlu’nun sakatlığı ile ilgili konuşan Acun Ilıcalı Hakan Hatipoğlu’nun oyunlara katılacağı ancak saha kenarında en az 1 ay kalacağını söyleyerek sevenlerine müjdeli haberi verdi. Hakan 1 ay yarışmalardan uzak kalacak ancak geriden izleyerek takip edecek. Arkadaşlarına seçmelerde ve stratejilerde yardımcı olacak. Hakan Hatipoğlu 1 ay sonra oynasa bile eski performansını kazanacak mı? Aslına bakılırsa Hakan’ın 2015 Survivor’daki geçmişine bakıldığında Anıl Tetik ile ilgili söylediği sözler bu güne bakıldığında karşısına çıkacak gibi duruyor.

[mavitext]Survivor 2018 Türkiye Romanya Yarışması Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2015’de Anıl Tetik’in ağdan düşmesi ve parmağını ağa takması sonucu bir sakatlık yaşanmış ve Anıl 45 gün yarışamamıştı. Hakan Hatipoğlu ise yaptığı açıklama da; “biz 45 gün bunun için mi bekledik. Aramızda çürük elmalar var, o çürük elmaları bıçakla oradan atmadan o elma yenmiyor. Ayağımızda bir yara var o yara ile yürümeye çalışıyoruz.” diyerek Anıl Tetik’in artık takıma bir faydası olmayacağı ve konseyde gönderilmesi gerektiği yönünde cesaretli olunmasını Doğukan ve Serenay ile paylaşmıştı. Bu sözlerin videosunu aşağıda paylaştık. Tamamını oradan izleyebilirsiniz.

Hakan Hatipoğlu zamanında Anıl’a söylediği her şeyi şu an yaşıyor. Bakalım takım içinden birileri Hakan Hatipoğlu’nun gitmesi için çürük elma muamelesi yapacak mı? Bunu hep birlikte Hakan’ın oyunlara dönüp oynadığı oyunları kaybetmesi halinde görebiliriz. Bu durum Gönülüler Takımı’nı karıştırabilir. 2015 yılındaki Survivor’dan tek farkı bu sene yedek oyuncu olması durumu. Acun Ilıcalı geçmişte yaşanan bu tip sıkıntılar dolayısıyla bu sene bu şekilde tedbir aldı. Sizler aşağıdaki videoda Hakan Hatipoğlu’nun Anıl ile ilgili sözleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Anıl’ın başına gelenlerin Hakan’ın başına da geldiğini düşünüyor musunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[saritext]Survivor 24 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Hakan Hatipoğlu Anıl Tetik Videosu

Etiketler: survivor 2018 hakan nasıl sakatlandı survivor 2018 hakan ne zaman oynayacak survivor 2018 hakan neden oynamıyor survivor 2018 hakana ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL