Survivor 2018 Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Sema Hakan Neden Tartışıyor?

Survivor 2018 Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Sema Hakan Neden Tartışıyor?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Sema ile Hakan’ın tartışması gündem oldu. Funda özelinde devam eden tartışmada Sema’nın Hakan’a ” benim yüzüme bakmaya hakkın yok” sözleri Sema ile Hakan’ın arasında neler yaşandığı konusunu merak ettirdi. Peki Sema ile Hakan ne yaşadı? Neden tartışıyorlar? Tüm bilgiler yazımızda…

Survivor 2018 Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Sema Hakan Neden Tartışıyor?

Survivor 2018 19 Mart Pazartesi verilen fragmanda Sema Hakan’a söylediği: ” Neden bunu ben Sema’ya yaptım dedirticeğim ona” sözleri damga vururken, Sema ile Hakan arasında neler yaşandığını izleyiciler merak etti. Bir önceki Dolunulmazlık Oyun’unda da Sema Hakan ile Funda özelinde tartışırken, benim yüzüme bakmaya hakkın yok ifadelerini kullandı ve işine bakmasını söyledi. Tüm bu tartışmaların kaynağının ne olduğunu araştırdık ve az da olsa bazı sonuçlara ulaştık.

Sema ile Hakan arasında yaşanan tartışmanın geçmişi Survivor 2017’ye dayanıyor. Hakan Hatipoğlu Survivor Panaroma’da yorumculuk yaparken Sema ise Survivor 2017 Ünlüler Takımı’nın en önemli yarışmacıları arasında yer alıyordu. Hakan ve Nur Tuba’nın sunduğu ve yorumculuğunu yaptığı Survivor Panaromada Hakan Sema ile ilgili eleştirilerde bulunmuştu. Hakan’ın yaptığı eleştiriler aslında tüm yarışmacılara yapılan eleştirilerdi. Ancak Sema ile ilgili Sema’yı bu kadar dolduracak bir eleştiriye biz rastlayamadık. Daha doğrusu 5 aylık tüm Hakan’ın Sema ile yaptığı eleştirilere ulaşamadığımız için hepsine bakamadık.

[pembetext]Survivor 2018 İpek Neden Sakatlandı? Tıklayınız![/pembetext]

Hakan Hatipoğlu’nun sadece Sema’nın arkadaşları hakkında konuşması üzerine ben olsam Sema’yı yedek bırakırım sözleri var. Bu sözlere Sema’nın takılacağını düşünüyorum. Ancak Sema’nın dışında geçen sezon elenen Furkan’da Hakan Hatipoğlu’na kızmış ve ailesi ile ilgili sorunlardan bahsetmişti. Sema’nın Furkan ile arasının iyi olduğunu düşünürsek buradan birlikte bir tepki gösteriyor olabilirler. Ancak Hakan’ın Sema ile ilgili Sema’nın kızdığı konu hakkında henüz net bir bilgi yok. Sadece Hakan’ın yorumu üzerine Sema Hakan ile arası iyi değil.

Benim düşüncem Sema ile Hakan arasında ne yaşanmışsa bir an önce ortaya dökülmeli zira çuvalın ağzı açıldı. Az bir sarsıntıda dökülecektir. Başkalarına zarar vermemesi için tarafların bu sorunu masaya yatırması gerekiyor. Siz Sema ile Hakan arasında tam olarak ne yaşandığını biliyor musunuz? Sizce Sema mı yoksa Hakan mı haklı? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Survivor 2018 Ecem’in Yerine Kim Geldi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Hakan Sema Tartışması Videosu

Etiketler: survivor hakan semaya ne yaptı survivor sema hakan neden kavga ediyor survivor sema hakan tartışması kim haklı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL