Survivor 2018 Hakan ve Nagihan-Birsen Neden Tartıştı? Aralarında Ne Oldu?

Survivor 2018 Hakan ve Nagihan-Birsen Neden Tartıştı? Aralarında Ne Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada tartışma ve kavgalar dinmek bilmiyor. Gönüllüler Takımı bir takım olmadığı sürece bu tartışmaları zaman zaman göreceğiz. Özellikle oyun kaybettikleri zaman daha çok olacak olan tartışmaların sonuncusu ise Hakan ve Nagihan – Birsen arasında yaşandı. Peki bu üçlü neden tartıştı ve neden birbirlerine bağırıyorlar? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Hakan ve Nagihan-Birsen Neden Tartıştı? 

Survivor 2018 14 Nisan Cumartesi verilen fragmanda Birsen ” Hakan kendisinde negatif bir olay varsa, o negatif olay kendisinde görünmesin diye hep başkalarına yönlendirmeye çalışır.” Nagihan ise Yağmur’u işaret ederek ” bu getiriyor sana getiriyor, Cumali alıyor sana getiriyor.” Bu sözlere sinirlenen Hakan ise ” peki bende nerde bunlar, sana getiriyor diyorsun”. Nagihan ise ” senin adını kullanıyorlar” diyerek Hakan’ın adını kullanarak erzakların ortadan kaybolduğunu dile getiriyor.

Nagihan ” herkes kolay yolunu bulmuş, takımımızın malzemelerini çaktırmadan çantalarına koyup kayıp bahanesi buluyorlar” dedi. Hakan ile Birsen arasında ise Hakan ” Sen bana diyorsun ki, geç geç biliyorsun diyorsun” dedi. Birsen ise ” biliyosun çünkü” dedi. Hakan ise daha sert bir ifade ile ” bilmiyorum kardeşim bilmiyorum ya!” dedi. Yani Birsen olan bitenden senin haberin var diyor, Hakan ise ben bir şey bilmiyorum diyor. Tartışmadan sonra ise Yağmur ” 200 gram erzak için aklını satacak insanlar…Körler sağırlar birbirini ağırlar.” dedi.

Survivor’da görüldüğü gibi erzak olayı büyük önem taşıyor. Nagihan ile Birsen’in kastettiği olay, Cumali ve Yağmur’un bir şekilde erzakları yok edip bu erzakların kaybolmasını ise Hakan’ın bildiği yani erzakların Hakan’a geldiği yönünde. Ben bu şekilde anladım. Ancak yeni bölüm yayınlandığında daha net bilgiler elde edeceğiz. Kesin bir durum var ki o da meselenin erzak meselesi olduğudur. Bu tartışma eğer ödül oyunu öncesi yapıldıysa yanlış bir zamanlama olmuştur. Çünkü bir gün önce pilav ve taze fasülye yediler. Yani erzak tartışmasının hiç zamanı değil.

Hakan ve Nagihan-Birsen arasındaki tartışma oyun sonrası yapılmışsa, muhtemelen oyunu kaybettiler ve bu yüzden kavga ediyorlar. Bu daha mantıklı bir durumdur. Ancak Nagihan’ın pek öyle oyun öncesi ve sonrasına bakacağını düşünmüyorum. O anda aklına gelmişse onu söylemiş ve tartışma yaşanmış olabilir. Bu tartışma Nagihan’ın dediği gibiyse Nagihan ve Birsen haklı ancak faklı bir durum söz konusu ise ve Hakan’ın sözüne göre düşünürsek Hakan haklı. Çok tehlikeli bir durum.

Hakan bilmiyorum diyor, haberim yok diyor. Birsen biliyorsun diyor. Bu durumda Hakan bilmiyorsa ve haberi yoksa iftira söz konusu olur. Biliyor da bilmiyorum diyorsa o zaman da Hakan haksız durumda ve buna ne denir size bırakıyorum. Ancak bir tarafın kesinlikle yalan söylediği aşikar. Ya da ciddi bir yanlış anlama mevcut. Birsen ve Nagihan’ın söylediklerinin görüntüsü olmadığı için haklı da olsalar haksız konuma düşeceklerdir. Tamamen vicdani bir konu. Sizce burada kim haklı? Olay kimin dediği gibi olmuştur?

[mavitext]Survivor 2018 14 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 46. Bölüm Gönüllüler Tartışma Videosu

Etiketler: survivor 2018 birsen hakan neden tartışıyor survivor 2018 gönüllüler neden tartışıyor survivor 2018 hakan nagihan neden tartıştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL