Survivor 2018 Hakan Ve Nagihan Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı?

Survivor 2018 Hakan Ve Nagihan Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de sular bir türlü durulmuyor. Final tarihi yaklaştıkça adada yaşam mücadelesi vermek de güçleşiyor. Hem açlığın verdiği etki hemde final yaklaştıkça gitme korkusu artan yarışmacılar arasında gerilimler de artıyor. Özellikle Survivor 2018 başladığı andan itibaren neredeyse herkesle bir tartışma ve gerilim yaşayan Hakan şimdi de Nagihan’la tartıştı. Peki  Hakan ve Nagihan neden kavga etti? Neden tartıştı?

Nagihan’ın Yağmurla yaptığı bir tartışmada, Yağmurla ilgili söylediği sözler Hakan’ı rahatsız etti. Cumali gittikten sonra yeni bir strateji uygulayarak Yağmur’a yaklaşan Hakan Nagihan’ın ona söylediği negatif sözlere karşı Yağmur’u savundu. Ve iki arasında soğuk rüzgarlar esmeye başladı.

 

Nagihan ve Hakan arasında yaşanan gerilimin ardından takımdaki bütün yarışmacılar demotive oldu. Hilmicem bireysel olarak verdiği röportajda kendi aralarında yaşanan gerilimden rahatsız olduğunu bunun başrollerinde Hakan ve Nagihan’ın olduğunu vurguladı. İçimizde anlaşmazlıklar var bunlar gün yüzüne çıkıyor diyen Damla ise bu gerginlikten oldukça rahatsız olduğunu dile getirdi.

Olayın geneline bakıldığında; olayların bu raddeye gelmesinde Anıl’ın da payı var. Çünkü Nagihan’ın daha önce Yağmur ve Hakan’la ilgili yapmış olduğu olumsuz eleştirileri gün yüzüne çıkararak ortalığın karışmasına neden oldu. Yağmur’un performansının Hakan’ın yücelttiği kadar iyi olmadığını söyleyen Nagihan’ın bu sözlerini herkesin içinde açıklayan Anıl yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.


Survivor 2018 3 Mayıs Ödül Oyunu Kim Kazandı? 61. Bölüm


Takımın içinde çatlamaların yaşandığı son zamanlarda Hakan ve Nagihan’ın bu durumu umarız performanslara yansımaz. Her zaman olduğu gibi bu gerilimin yaşanmasındaki sebep de bizce Hakan.

Siz Hakan ve Nagihan arasında yaşanan kavgada kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz. 

Etiketler: survivor 2018 hakan ve sema neden kavga etti survivor nagihan ve hakan neden tartıştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL