Survivor 2018 Hakan ve Nihat Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti?

Survivor 2018 Hakan ve Nihat Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 8 Mart 19. bölümü ile devam ediyor. Perşembe günü oynanan oyunda Nihat ile Hakan arasında bir tartışma göze çarpıyor. Peki Nihat ile Hakan neden tartıştı, neden kavga etti? Tüm bilgiler yazımızda.

Survivor 2018 Hakan ve Nihat Neden Tartıştı? Neden Kavga Etti?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmanın 19. bölümünde oynanan ödül oyununda yaşanan tartışma oyuna damga vururken izleyiciler Nihat ve Hakan’ın neden tartışıp kavga ettiğini merak etttiler. Ödül Oyunu olarak futbol oynanıyordu. Anıl ile Nihat mücadeleye girmiş ve bu mücadelede Anıl’ın ayağı Nihat’ın suratına gelmişti. Bu durum karşısında tepki gösteren Nihat, kenarda duruma müdahale eden Hakan ile tartışma yaşadı.

Survivor 2018’de oynanan ödül oyununda yaşanan tatışmanın kavgaya dönüşüp dönüşmediği fragmanda verilen görüntülerde gözükmedi. Ancak sonrasında yaşanan tartışma hararetli geçti. Görüntülerde Nihat’a gelen tekme tam olarak gözükmekle birlikte Anıl’a gelen bir tekme var mı gözükmüyor. Hakan Hatipoğlu burada bir tekme görmüş ve bir tepki vermiş olabilir. Ancak Anıl’ın yüz ifadelerinden böyle bir tekmenin olmadığı anlaşılıyor. Konu ile ilgili net bilgileri Acun Ilıcalı paylaşacağı görüntülerle ortaya koyacaktır.

[saritext]Survivor Ramazan ve Turabi Neden Tartıştı? Tıklayınız![/saritext]

Nihat ve Anıl arasında geçen bir olaya Hakan Hatipoğlu’nun neden bu kadar müdahil olduğu merak konusu oldu. Aralarında gerçekleşecek fiziksel temasa ise Ümit ve Ramazan engel olmuş durumda. Benim düşünceme göre burada maç sırasında yapılan hareketlere müdahil olması gereken tek bir isim var o da maçın hakemi Acun Ilıcalı’dır. Acun Ilıcalı burada faul var ise gerekli cezayı verecektir. Yarışmacıların birbirleri ile münasebete ve kavgaya girmesine gerek yoktur. Nihat ile Hakan arasında yaşanan tatışmada bir diskalifiye geleceğine inanmıyorum.

Son Ödül Oyunundan bahsetmek gerekirse bu oyunda Gönüllüler için bir avantaj söz konusudur. Eğer Gönüllüler bu avantajı kaçırırsa işleri zor olacaktır. Zira oyunda parkur söz konusu değildir. Bu yüzden bu oyunu kazanmak için şansları yüksek bulunuyor. Sizce Nihat ile Hakan arasında yaşanan tatışmada kim haklı? Nihat’ın Hakan’a gösterdiği tepkiyi doğru buluyor musunuz? Hakan’ın ise oynamadığı halde oyuna müdahil olması gerekeli miydi? Bu konudaki düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Survivor 2018 8 Mart Perşembe Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 19. Bölüm Tanıtımı

Etiketler: survivor 2018 nihat ve hakan neden tartıştı survivor nihat ve hakan diskalifiye mi olacak survivor nihat ve hakan neden kavga ettti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL