Survivor 2018 Hangi Günler? Survivor 2018 Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Survivor 2018 Hangi Günler? Survivor 2018 Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 10 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelirken yarışma programının hangi günler yayınlanacağı ve ne zaman biteceği de merak konusu oldu. Survivor 2018’in hangi günler yayınlanacağı ve ne zaman final yapacağı konusu hakkında tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Hangi Günler Yayınlanacak? Ne Zaman Final Yapacak?

Acun Ilıcalı’nın uzun yıllardır sunduğu ve reytinglerde büyük başarı sağlayan programı Survivor 2018’de de devam ediyor. Acun Ilıcalı geçen senelerde Survivor’u hafta sonu dışında pazartesi, salı ve cuma günleri yapıyordu. Zaman ilerledikçe perşembe günü bile yapmıştı. Bu sene ki Survivor 2018’in ise Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanması bekleniyor. Ancak Acun Ilıcalı esnek davranarak Survivor 2018’i Salı günü de yayınladı. Bu durum ise kafa karışıklığına yol açmıştı. Survivor’un salı günü yayınlanması bundan sonra da Salı günü yayınlanacak mı sorularını gündeme getirdi.

Survivor 2018’in yakın dönemde salı günü yayınlanacağını düşünmüyorum. İlerleyen günlerde olabilir. Bu hafta salı yayınlanmasının nedeni ise takımların oluşmasını sağlamak ve bu arada bu gündeki reytinglerini de ölçmek olabilir. Bu tabiki bizim düşüncemiz. Bundan sonraki ilk yayınlanacağı gün ise 15 şubat perşembe olacak. Acun Ilıcalı salı günü yayınlanan bölümde yeni kuralları da açıkladı. Bu kurallardan bir tanesi tek dokunulmazlık oyununun oynanması oldu. Bireysel dokunulmaz olan, en çok puanı alan ve takım arkadaşları tarafından seçilen 3 kişi elemeye kalacak. Yeni kurallardan bir tanesi de ilerleyen yakın bir dönemde takımlara 2’şer yeni oyuncu dahil olacak.

[mavitext]Survivor 2018 Yeni Kurallar? Hangi Kurallar Geldi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’in başlamasının ardından ne kadar süreceği ve ne zaman final yapıp biteceği de merak konusu oldu. Şu an bunun ile ilgili bir açıklama yapılmazken geçen senelere baktığımızda Survivor 2017 22 Haziran Perşembe günü büyük final oylaması ile sona ermişti. Yaklaşık 5 ay süren yarışmada Ogeday şampiyon olmuştu.

Survivor 2018’in de yaklaşık 5 ay sürmesi beklenirken geçen senlerde Ramazan ayına denk getirmemeye dikkat edilmiş ve Ramazan’dan önce bitirilmişti. Bu sene Ramazan Ayı 16 Mayıs’ta başlıyor, 15 Haziran’da Ramazan Bayramı’nın 1. günü başlıyor. Bu nedenle Acun Ilıcalı’nın 15 Mayıs öncesine kadar yarışmayı bitirip bitirmeyeceği veya Yarışmanın Ramazan Ayı’nda da devam edip etmeyeceği merak konusu oldu.

[saritext]Survivor 2018 Tam Kadrosu İçin Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: survivor 2018 hangi günler yayınlanacak survivor 2018 ne kadar sürecek survivor 2018 ne zaman bitecek survivor 2018 ne zaman final yapacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL