Survivor 2018 İpek Neden Yok? Sakatlandı mı? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 İpek Neden Yok? Sakatlandı mı? Oynayabilecek mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 19 Mart Ödül Oyunu’nda İpek Yaşar talihsiz bir kaza geçirdi ve sakatlandı. Sakatlanan yarışmacı hemen ambulansa alınarak hastaneye yetiştirilirken sağlık durumu hakkında son bilgileri ve oynayıp oynayamayacağı hakkındaki bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 İpek Neden Yok? Sakatlandı mı? Oynayabilecek mi?

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile 19 Mart ödül oyunu ile devam ederken bugünkü ödül ise Yunan takımı ile karşılaşma ödülü olacak. Bu oyunu kazanan takım Yunan takımı ile mücadele edecek. İlk Türk Yunan karşılaşması oynanacak. Daha önce Romanya ile 3 kez oynadık ve 3 oyunu da All Star kazanmıştı. Bu yüzden bu oyunu kazanmak isteyen Gönüllüler büyük bir hırs ve mücadele ile yarışmaları yönünde birbirlerini desteklediler.

19 Mart Ödül Oyunu’nda talihsiz bir kaza yaşandı. Bu kaza sonrası ise sakatlık meydana geldi. Gönüllüler takımının en tartışmalı ismi ve takımının neredeyse tümünün konseyde adını yazdığı isim İpek Yaşar 19 Mart Ödül Oyunu’nda sakatlandı. Su parkuruna inen kaydırağa dengesiz bir şekilde atlayan İpek burnunu kaydırağa sert bir şekilde çarpında burnu kanadı ve muhtemelen zarar gördü. Hemen arkadaşları ve doktor olay yerine geldi ve ilk müdahalenin ardından İpek ambulans ile hastaneye gönderildi.

[saritext]Survivor 2018 19 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de İpek’in sakatlanması gerçekten talihsiz bir olaydır. Zira İpek belkide oyun sonrası ada konseyinde elenecek isim olacak. İpek’in bu şekilde adaya veda etmesi hiç istenmeyen bir durum olurdu. Ancak oylama yapıldığı için artık bu işin dönüşü de olmayacaktır. İpek’in burnunun kırılıp kırılmadığı ya da başka bir sakatlığının olup olmadığını oyun sonrası yapılacak açıklamlarla birlikte öğreneceğiz. Anca İpek adada kalırsa en iyi ihtimal 1 hafta oyunlarda olmayacak. En kötüsü ise 1 ay oyunlarda olmayabilir.

İpek’in oyunlarda olmaması Gönüllüler için bir avantaj olacaktır. Zira İpek şu ana kadar bir kaç oyun kazandı ve takımına hiç bir fayda göstermedi. Gönüllüler Takımı’da ada konseyinde İpek’in ismini 2. kez yazdılar ve gitmesini çok istiyorlar. İpek ise tüm bunlara haksızlığa uğradığı yönünde cevap verdi. Performası hakkında hiç konuşmayan İpek Ada Konsey’inde Anıl’ın ismini yazdı. Anıl’ı sinsilik ve benzeri kelimelerle itham etti. Siz İpek hakkında genel olarak ne düşünüyorsunuz? Sizce adada kalmalı mı yoksa gitmeli mi? 

[mavitext]Survivor 2018 19 Mart Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 İpek Sakatlık Videosu

Etiketler: survivor 2018 ipek neden sakatlandı survivor 2018 ipek neden yok survivor 2018 ipek oynayabilecek mi survivor 2018 ipeke ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL