Survivor 2018 İpek Yaşar Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Kim? Mesleği

Survivor 2018 İpek Yaşar Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Kim? Mesleği

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Gamze Aksu’nun bundan sonra Survivor’da oynayamayacak olması sonrasında yedek yarışmacı Survivor’a dahil edildi. 23 Şubat Ödül Oyununda dahil olan yarışmacı İpek Yaşar oldu. Peki İpek Yaşar kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 İpek Yaşar Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Kim? Mesleği

Survivor 2018’de Gönüllüler Takımı’nda Gamze Aksu ilk bir kaç gün sonra rahatsızlanmış ve Survivor’a devam edemeyeceğini Acun Ilıcalı duyurmuştu. Acun Ilıcalı Gamze’nin doktor kontrolleri sonucu oynayamayacağına karar verildiğini ve yerine yeni bir ismin dahil olacağını söyledi. Survivor 2018’de açıklanan yeni kurallarda da 2 yedek yarışmacı olacağı ve bu yarışmacıların Birleşme’ye kadar dahil olacağını söylemişti.

23 Şubat Cuma günü yeni gelen iki yarışmacıdan biri olan İpek Yaşar’ın doğum tarihi bilinmiyor. Tahminen 20-24 yaş aralığında olduğunu tahmin ediyorum. Zira Hukuk Fakültesi öğrencisi olan İpek Yaşar üniversiteye en geç 20 yaşında katılmış olsa bu yaş aralıklarında olacaktır. Yarışmacının mesleği ise Crossfit L-8’dir. Crosfit Balaban’da koç olarak çalışan başarılı isimin Gönüllüler Takımı’na güç katması bekleniyor.

[mavitext]Survivor 2018 23 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

İpek Yaşar Galatasaray Su Sporu’nda da yıldız bir sporcudur. Paylaşımlarında spor üzerine paylaşımları çok yapan İpek Yaşar gezmeyi, doğayı ve hayvanları da çok sevmektedir. İpek Yaşar özellikle Gönüllüler Takımı’nda Gamze’den sonra daha aktif bir yarışmacı olmasının yanında güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. İpek Yaşar’ın ilgilendiği spor ile ilgili bir şeyler söylemek gerekirse; CrosFit: Genel güç ve kondisyon sporudur.

CrosFit tanımlanmış 10 temel özelliği hedef alır. Bunlar arasında Kardiyovasküler kapasite, dayanıklılık, iş yapabilme kapasitesi, güç, esneklik, patlayıcı kuvvet, hız, koordinasyon, çeviklik ve denge bulunmaktadır. Yapılan fiziksel hareketler ise; Olimpik halter hareketleri, temel jimlastik hareketleri ve atletizim hareketleri bulunmaktadır. Bu hareketler vücudun tüm bölgelerini çalıştırmaktadır. Antremanlarda ise kendi vücut ağırlığı, serbest hareketler ve çeşitli elektriksiz aletler kullanılmaktadır. Tüm bu özelliklere sahip olan İpek Yaşar’ın performansı merak konusu olacak.

[saritext]Survivor 2018 Hakan Neden Sakatlandı? Tıklayınız![/saritext]

Siz İpek Yaşar’ın performansını nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce İpek Yaşar Gönüllüler’e faydalı mı yoksa zararlı mı olacak? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2018 İpek Yaşar Videosu

Etiketler: survivor 2018 ipek kim survivor 2018 ipek mesleği nedir survivor 2018 sonradan katılan bayan yarışmacı kim survivor 2018 yeni gelen yarışmacıları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL