Survivor 2018 İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Survivor 2018 İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında 10 Şubat Cuumartesi günü yayınlanacak olan Survivor 2018’de merak edilen konulardan bir tanesi Survivor 2018’in geçen senelerde olduğu gibi izlenip izlenmediği ve reyting sonuçları oldu. Survivor yayınlandığı zamanlarda aldığı reytingler ile bir kaç dizinin de final yapmasına neden oluyor. Tüm bu gelişmeler ve Survivor 2018’in ne kadar reyting aldığı konusundaki değerlendirme yazımızı aşağıda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 İzlendi mi? Tuttu mu? Reyting Sonuçları!

Acun Ilıcalı’nın her bir ayrıntısında izinin olduğu yarışma Survivor 2018, geçen seneler gibi bu sene de en çok merak edilen yarışma programlarından biri olacak. Bunu yaptığımız haberlerde gelen izleyici kitlesinde rahatlıkla görebiliyoruz. Reytinglerde izlenme oranı başkadır, insanların izlediği yapımlara ilgisi başkadır. Kimisi programı izler, izlerken yorumlar, bitince kapatır. Kimisi ise programda neler oluyor, neler bitiyor, bu hafta kim kazandı, şu yarışmacının adı, yaşı, boyu neydi gibi sorularla adeta kendisini yarışma alanında hissederek ayrıntılı araştırma yapar. İşte Survivor 2018’de böyle bir yarışma. Survivor izleyenleri yarışmayı ayrıntısına kadar takip ediyor, yorumluyor, oyluyor ve kendisini adeta Dominik’te hissediyor.

Survivor izleyenlerinin en çok merak ettiği konu ise takip ettikleri yarışmanın izlenip izlenmediği oluyor. Bir çok dizinin final yapmasına neden olan Survivor’un izlenme ve reyting sonuçları merak konusu oldu. Survivor 2018 bu sene bu zamana kadar All Star’larda yer almış güçlü yarışmacılar ile bu zamana kadar hiç Survivor’a katılmamış Gönüllüler Takımı’ndan oluşuyor. Haliyle bu iki takımın performansı ve yarışan yarışmacıların bireysel performansı merak konusu oldu. Dolayısıyla Survivor 2018’in geçen seneki Survivorlar gibi bu sene de izlenme oranlarının yüksek olması bekleniyor.

[mavitext]Survivor 2018 Gönüllülere All Star’dan Kim Geçti? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’in izlenme oranlarına bakmadan önce geçen seneki Survivor 2017’in reytinglerine bakacak olursak; 21 Ocak Cumartesi ilk bölümü ile Survivor 10.54 reyting ile 1. olurken, Survivor Özet’i ise 8.29 reyting ile 2. oldu. Geçen sene Cumartesi Kalbimdeki Deniz ve Aşk Laftan Anlamaz dizileri bulunuyordu. Bu dizilerden bu sene sadece Kalbimdeki Deniz devam ediyor. Survivor pazar günüde tüm gruplarda 1. olmuştu. Sonraki haftalarda 1-2 puan düşse de reytinglerde ilk 4 içerisinde yer aldı. Bu seneki Survivor 2018’inde ilk bölümü ile 10 reytinge ulaşacağını sonraki bölümlerde bir miktar düşsede reytinglerde istenilen seviyelerde olacağı tahmin ediliyor. Survivor 2018 reyting sonuçlarını 11 şubat pazar günü paylaşacağız.

Survivor 2018 ilk reyting sonuçları açıklandı ve sonuçlara göre Survivor 2018 tüm gruplarda birinci oldu. Geçen sezon reytinglerine göre 2 puan daha izlenme oranını artıran program ilerleyen günler için iyi izlenimler bıraktı.

[saritext]Survivor 2018 Yeni Kurallar Neler? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Tanıtım Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 izlendi mi survivor 2018 ne kadar izlendi survivor 2018 reyting sonuçları survivor 2018 tuttu mu


Yorumlar

  • Hatice

    DamlA seni cok seviyorum ve kyzlardan seni destekliyorum gonulluler takymyna gecmene cok uzuldik

Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL