Survivor 2018 Marcus Kimdir? (Yiğit Marcus Aral)

Survivor 2018 Marcus Kimdir? (Yiğit Marcus Aral)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018 merakla beklenirken yarışmada yarışacak olan yarışmacılar belli oldu. Daha önce All Star’ların belli olduğu yarışmada Gönüllüler kadrosu da açıklandı. Gönüllüler Kadrosu’nda yarışacak isimlerden bir tanesi ise en çok merak edilenler arasında yer aldı. Survivor 2018 kadrosunda yer alacak olan isim Marcus oldu. Peki Marcus kimdir? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Marcus Kimdir? (Yiğit Marcus Aral)

Survivor 2018 Gönüllüler kadrosunda yarışacak olan Marcus’un tam adı Yiğit Marcus Aral’dır. Eğitimini University Of Miami’de tamalayan yarışmacı İstanbul’a gelmiş ve burada bir model ajansında 3 yıl kadar çalışmıştır. İstanbul ve Türkiye ile ilgil güzel izlenimler elde eden başarılı isim 2010 yılında California’ya yerleşmiştir. California’da da İstanbul’da yaptığı modellik işini devam ettiren Marcus İstanbul’u hiç bir zaman unutmamıştır.

Yiğit Marcus Aral, şirketin yönetiminde yer almakta ve Yazılım Mühendisliği yapmaktadır. Marcus sakin yapısı ve farklı tarzı ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Marcus Survivor 2018 Gönüllüler fragmanında vermiş olduğu mesajda; “Survivor’un ruhani dengesini korumaya ve yükseltmeye geldiğini belirtmiştir.” Ayrıca Sosyal medya hesabından verdiği mesajda ise; ” Merhaba herkese Yiğit ben Marcus, Survivor için inanılmaz heyecanlıyım,  birazdan Miami’den çıkıp Dominik Cumhuriyeti’ne gidiyorum. Herkesten başarılar diliyorum. İyi dileklerinizi ve enerjinizi bekliyorum. Görüşmek üzere” sözlerini takipçileri ile paylaşmıştır.

[saritext]Survivor 2018 Melih Özkaya Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Yiğit Marcus Aral, “hayatta kalacak bir adada olacağım, bana şans dileyin çocuklar! Survivor 2018 Türkiye’nin en önde gelen şovudur.” sözlerini paylaşırken farklı kişiliği ile de dikkatleri üzerine çekecektir. Survivor 2018 Gönüllüler kadrosunda Marcus dışında Cumali Akgül, Birsen Bekgöz, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alyakış, Gamze Aksu yer alıyor. Yiğit Marcus Aral’a Survivor 2018 Gönüllüler kadrosunda başarılar dileriz.

[mavitext]Survivor 2018 Tam Kadro İçin Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Gönüllüler Marcus Videosu

Etiketler: survivor 2018 gönüllüler kadorsu survivor 2018 marcus kim survivor 2018 marcus ne iş yapıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL