Survivor 2018 Melih Neden Yok? Neden Oynamıyor? Melih’e Ne Oldu?

Survivor 2018 Melih Neden Yok? Neden Oynamıyor? Melih’e Ne Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Survivor 2018’de Melih’i sahada göremeyen izleyicilerin merak ettiği konulardan bir tanesi Melih’in neden olmadığı ve oyunlarda neden yer almadığı konusu oldu. Peki Melih’e ne oldu? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Melih Neden Yok? Neden Oynamıyor? Melih’e Ne Oldu?

Tv 8 ekranlarının reyting rekorları kıran yarışması Survivor 2018’de Gönüllüler Takımı’nda yarışan başarılı isim Melih oyunlarada yer almamaya başlamış ve ekranlarda izleyiciler görememişti. İzleyiciler özellikle Melih’i destekleyenlerin aklına Melih’e ne oldu? Melih neden yarışmıyor? Neden oynamıyor gibi sorular gelmeye başladı. Peki Melih neden oynamıyor?

Gönüllüler Takımı’nın başarılı ismi Melih 9 Mart Cuma günü oynanan Ödül Oyunu’nda belinden sakatlanmıştı. Belinden sakatlanan Melih oyun kenarında belini tutmaya başladı ve doktor kontrolünün ardından hastaneye kaldırıldı. Melih belini parkura çarpmış ve çarpmanın sıcaklığı ile bir şey hissetmemişti. Ancak oyun bitince kenara gelen Melih belini tutmaya başlayınca arkadaşları hemen olaya müdahale etti ve doktorun kontrolünden sonra Melih’in hastaneye kaldırılmasına karar verildi. Peki Melih iyileşebilecek mi? Yoksa diskalifiye mi olacak?

Gönüllüler Takımı’nda Melih’in iyileşip iyileşmeyeceği hastanede yapılan kontrollerin ardından belli olacak. Benim düşünceme göre bir et ezilmesi ve sinir sıkışması olabilir. Acun Ilıcalı bunun ile ilgili gereken açıklamaları yapacaktır. Ben ciddi bir durumunun olduğunu düşünmüyorum. En kısa zamanda oyunlara dönecek ve diskalifiye söz konusu olmayacaktır. Gönüllüler bu sene ciddi sakatlıklar yaşıyor. Bir taraftan Hakan ve Nevin şimdi de Melih. Bu üç yarışmacıda önemli ve oyunlarda başarı gösterebilecek kişiler. Bakalım Gönüllüler kendilerini nasıl toparlayacak.

Survivor 2018’de son oynanan Ödül Oyunu’nu Gönüller yine kaybetti ve All Star seride 10-0 yaptı. Bu durum Gönüllüler’in morallerinin bozulmasına neden olacak. Sizce Gönüllüler Takımında Melih’in olmaması takımı nasıl etkiler? Melih sizce diskalifiye olur mu? Gönüllüler’e bir takviye söz konusu olur mu?

Melihle ilgili son gelişmeyi Acun Ilıcalı verdi ve Melih’in durumunun beklenenden daha ciddi olduğu ve sağlık durumu ile ilgili bir haber beklediği buna göre Melih’in Survivor’da devam edip etmeyeceğinin kararını vereceğini söyledi. Melih sakatlandığında bağ kopmamıştır inşallah demişti. Melih diskalifiye olabilir. Yerine yeni bir yarışmacı gelebilir. Umarım devam eder. Melih doktorun verdiği bilgiye göre Survivor 2018’e veda etti. Melih artık Survivor’da yok.

[saritext]Survivor 2018 Merve Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 20. Bölüm Melih Sakatlık Videosu

Etiketler: survivor 2018 melih neden sakatlandı survivor 2018 melihe ne oldu survivor melih neden oynamıyor survivor melih neden yok


Yorumlar

  • dizi sever

    inş önemli bir şey değildir. yoksa gonullulerin bundan sonra oyun alması daha da zorlasir

Yorum yaz