Survivor 2018 Merve Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi? Diskalifiye mi Olacak?

Survivor 2018 Merve Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi? Diskalifiye mi Olacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Romanya Türkiye 3. oyununda Merve sakatlandı ve acı içinde oyun alanından ambulansa alındı. Merve neden sakatlandı? Oynayabilecek mi? Diskalifiye mi olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Merve Neden Sakatlandı? Oynayabilecek mi? Diskalifiye mi Olacak?

(Güncelleme) Merve bu sene sakatlıklardan bir türlü kurtulamadı. Bu durum Merve’nin Survivor şampiyonluğuna büyük bir darbe vurdu. Merve daha önce de dizinden sakatlanmıştı. 19 Nisan Perşembe günü de oyun esnasında dizinden sakatlandı ve “dizim!” diye kıvrandı. Umarım ciddi bir durumu yoktur. Kendisine geçmiş olsun diyoruz. Merve’nin sağlığı ile ilgili yeni gelişmeleri buradan bildireceğiz. Daha önceki sakatlıklarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Survivor 2018’de sakatlıklar aldı başını gidiyor. Gönüllüler sakatlıklardan müzdarip bir şekilde Survivor’a devam ederken All Star’da da sakatlıklar meydana geliyor. Gönüllüler’de daha önce Gamze, Melih, Hakan, Funda ve Nevin sakatlanmış bu isimlerden Gamze diskalifiye olmuş ve Hakan’ın sakatlığı devam ediyor. Gönüllüler Takımı’ından All Star’a geçen Ecem’de belinden sakatlanmış ve Survivor 2018’e veda etmişti.

All Star’dan bir isim de Merve oldu. Merve daha önce diz kapağından sakattı ve iyileşerek oyunlara geri döndü. Merve bir kaç oyun oynadıktan sonra çok da sakatlığı iyileşmemişti. 10 Mart Ödül Oyununda da oynayan Merve Aydın, Romanya Türkiye arasında oynanan oyunda sakatlığı nüksetti. Bu durum izleyicide özellikle Merve Aydın’ı sevenler arasında Merve oynayabilecek mi? Yoksa Merve’de diğerleri gibi diskalifiye mi olacak?

[mavitext]Survivor 2018 Romanya Türkiye 3. Oyun Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Merve’nin sakatlığı ile ilgili Acun Ilıcalı ve doktorlar bir karara varacaktır. Ancak benim düşüncem Merve’nin en az 30 gün oynayamayacağı en kötüsü ise Survivor 2018’e veda edeceği yönünde. Bunu da daha önce ilk sakatlığında Survivor yorumcularından İhsan Bey’in Merve ile ilgili söylediklerine dayanıyorum. İhsan Bey Merve’nin sakatlığı ile ilgili Merve’nin diz kapağında bir sorun olduğu ve kritik bölgede olduğu ve 15 içinde kendini iyi hissetse de oynamaması gerektiği bir hafta daha dinlenmesini salık vermişti.

Survivor 2018’de Merve bu sözlere riayet etmedi. Oynaması gerektiğini düşündü. Zira oynamadıkça diğer arkadaşlarından geri kalabilirdi. Bu yüzden Merve acele etti. En az 2 hafta daha dinlenmesi gerekiyordu. Yine de Merve’nin sağlık durumunun ciddi olamamasını diliyor ve en kısa zamanda oyunlara dönmesini istiyoruz. Merve dönemezse Survivor 2018 hayatı sona erebilir. Siz Merve’nin sakatlığını nasıl değerlendiriyorsunuz? Merve Survivor 2018’e veda ederse All Star takımının durumu ne olur? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[saritext]Survivor Ramazan’a ne Oldu? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Merve’nin İlk Sakatlık Videosu

Etiketler: survivor 2018 merve aydın oynayabilecek mi survivor 2018 merve neden sakatlandı survivor 2018 mervenin sakatlığı ne survivor 2018 merveye ne oldu diskalifiye mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL