Survivor 2018 Merve Neden Oynamıyor? Neden Yok? Merve’ye Ne Oldu?

Survivor 2018 Merve Neden Oynamıyor? Neden Yok? Merve’ye Ne Oldu?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken All Star Takımı’nda Merve Aydın’ın oyunlarda yer almayışı izleyicileri merak ettirdi. Başarılı atletin Survivor 2018’de neden oynamadığı, Merve’ye ne olduğu ve oyunlarda neden yer almadığını araştırdık ve Merve Aydın ile ilgili son gelişmeleri sizinle paylaşıyoruz.

Survivor 2018 Merve Neden Oynamıyor? Neden Yok? Merve’ye Ne Oldu?

Merve Aydın, All Star takımında beklentileri en çok yükselten bir yarışmacı. Survivor’a 3. kez katılan ve daha önceki Survivor’lar da final koltuğuna çıkan iki kişiden biri olan Merve Aydın Survivor 2018’de de başarılı bir performans göstermekle birlikte tam olarak kendisini gösterebilmiş değil. Bunun nedeni ise yaşının biraz daha genç olmasından da kaynaklı önünde bulunan güçlü bayan yarışmacıların olması.

Merve, Nagihan, Sema ve Damla gibi iki güçlü adayın arasında şu ana kadar kendini gösteremedi. Ancak bu onun iyi performans gösteremediği anlamına gelmiyor. Oyunlara çıktıkça kendisini gösterme şansı da artacaktır. Merve Aydın bir kaç haftadan sonra kendi performansını gösterecekken talihsiz bir şekilde diz kapağında meydana gelen sakatlık sonrası oyunlardan uzak kalmıştı. Bir süre kenarda dinlenen ancak oynamak isteyen Merve Aydın malesef tekrar sakatlandı ve oyunu zor tamamladı.

[saritext]Survivor 2018 Merve Aydın Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Merve Aydın oynanan son ödül oyununda uzun ve zorlu parkur sonrası iyileştiğini düşünerek oyuna çıkmak istemiş ancak oyun içinde sakatlığı nüksetmiş ve tekrar sakatlanmıştır. Bu durum Merve Aydın’nın oyun sonrası ağlamasına neden olmuştur. Merve Aydın’ın sakatlığı ile ilgili Acun Ilıcalı’dan herhangi bir açıklama gelmedi. Ancak Survivor Konuşalım programında Merve Aydın’ın daha önceki sakatlığının daha ileri gittiği ve diz kapağındaki bağların kopma aşamasına geldiği belirtildi. Bu nedenle Merve Aydın’ın oynamada ısrar etmesi halinde diz kapağındaki bağların kopabileceği ve Survivor’a devam edemeyebileceği söylendi.

Merve Aydın’ın en az 10 gün oyunlarda olmayacağı iyileşmesi için ise 15 güne ihtiyaç olabileceği söylendi. Merve Aydın’ın bu uyarıları dikkate alıp almayacağı ve Survivor 2018’den diskalifiye ile karşı karşıya kalıp kalmayacağını ilerleyen günlerde göreceğiz. Merve Aydın’a geçmiş olsun dileklerimizi diliyor, en kısa zamanda Survivor sahalarına dönmesini diliyoruz. Sizce Merve Aydın’ın olmadığı All Star takımı nasıl bir performans gösterir. Merve risk alarak oyunlarda yer alır mı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[mavitext]Survivor 2018 Merve Nihat Neden Kavga Etti? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Merve Sakatlık Videosu

Etiketler: survivor 2018 merve diskalifiye olacak mı survivor 2018 merve ne zaman oynayacak survivor 2018 merve neden sakatlandı survivor 2018 merve neden yok survivor 2018 merve nerede survivor 2018 merve oynayabilecek mi survivor 2018 merveye ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL