Survivor 2018 Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Gönüllüler Yeni Erkek Yarışmacı Kim?

Survivor 2018 Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Gönüllüler Yeni Erkek Yarışmacı Kim?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmaya yeni oyuncular gelmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın son hamlesi ile Gönüllüler’e geçmek isteyen Nagihan’ın Gönüllüler Takımı’na geçmesinin ardından Gönüllüler Takımı’na yeni erkek yarışmacı takviyesi yapıldı. Yeni yarışmacının ismi Mustafa Kemal Kurt olurken ilgilendiği spor dalı da merak konusu oldu. Gönüllüler Takımı’na yeni gelen oyuncu Mustafa Kemal Kurt hakkında bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Mustafa Kemal Kurt Kimdir? Yeni Erkek Yarışmacı

Gönüllüler Takımı büyük sakatlıkların ardından ve üç kişinin de konseyde elenmesinin ardından ciddi oranda güç kaybetmiş ve yeni yarışmacıların katılması artık elzem olmuştu. Gönüllüler üst üste 13 oyun kaybetmiş ve darmadağın olmuştu. Bunun üzerine Gönüllüler Takımı’nın bu gidişatına dur demek isteyen Acun Ilıcalı ilk hamlesini yaptı ve ortalık karıştı. İlk hamlede Nagihan’ın Gönüllüler’e geçme isteğinin kabul görmesi oldu.

Gönüllüler Takımı bu hamlenin ardından ilk Dokunulmazlığı da almış ve adeta yeniden doğmuştu. Ancak yeterli değildi ve yeni erkek yarışmacıların gelmesi gerekiyordu. Zira Melih sakatlanmış ve Survivor hayatı bitmişti. Hakan’ın sakatlığı devam ediyordu. Tüm bu gelişmeler Gönüllüler’de erkek yarışmacı eksikliğini ortaya çıkardı. Bu noktada yeni bir erkek yarışmacı Gönüllüler’e dahil oldu. Bu isim Mustafa Kemal Kurt oldu.

[pembetext]Survivor 2018 All Star Elif Şadoğlu Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Mustafa Kemal Kurt hakkında internette çok bir bilgi bulunmuyor. Araştırmalarımızda Türkiye Milli Takımı Rugby oyuncusu olduğu Crossfit L1 Antrenörlüğü yaptığı bilgileri yer alıyor. Rugby sporu Amerikan futboluna benziyor. 15 kişilik iki takımın 40 dakikalık iki devre içerisinde eli ile karşı takımın kalesine topu taşıması ile oynanan sert bir sporu ifade ediyor. Crossfit ile ilgili ise İpek’in de bu spor ile ilgilendiğini biliyoruz. Detaylı açıklamayı İpek ile ilgili yazımızda belirtmiştik oradan bakabilirsiniz. Aşağıda linkini paylaşacağım.

Gönüllüler’e gelen Mustafa Kemal Kurt atletik bir yapıya sahip ve Emre gibi doğada gezinmeyi, ateş yakmayı, kamp yapmayı mücadele etmeyi seviyor. Bu özellikleri ile Emre’ye benziyor ancak daha iri ve daha profesyonel gözüküyor. Bakalım Gönüllüler Takımı’na nasıl bir katkı sağlayacak. Siz Mustafa Kemal Kurt’un Gönüllüler’e katkı sağlayacağını düşünüyor musunuz? Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir?

[mavitext]Survivor 2018 İpek Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Mustafa Kemal Kurt Videosu

Etiketler: survivor 2018 gönüllüler sonradan gelen yarışmacı survivor 2018 mustafa kemal kurt kim survivor 2018 mustafa yeni gelen


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL