Survivor 2018 Mustafa ve Elif Neden Tartıştı? Mustafa Neden Sinirlendi?

Survivor 2018 Mustafa ve Elif Neden Tartıştı? Mustafa Neden Sinirlendi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmanın 27 Nisan ödül oyunu esnasında Mustafa ve Elif arasında bir tatsız bir tartışma yaşandı. Peki Mustafa ve Elif neden tartıştı? Elif ne tepki verdi de Mustafa çıldırdı?

Survivor 2018 Mustafa ve Elif Neden Tartıştı? Mustafa Neden Sinirlendi?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 27 Nisan günü oynanacak olan ödül oyunu ile devam ediyor. Ödül oyununda merak edilen konulardan bir tanesi ise Elif ile Mustafa arasında yaşananlar oldu. Son 9 oyunu kazanan Gönüllüler’in keyfi yerinde iken Ünlüler Takımı arasında zaman zaman tartışmalara şahit oluyoruz. Bir tartışma da Mustafa ve Elif arasında yaşandı. Peki neden?

Survivor 2018’de Mustafa ve Elif arasında yaşanan tartışmaya bakmak için öncelikle sözlerine bir bakmak gerekiyor. Oyun sonrası muhtemelen Mustafa’nın oynadığı oyun sonrasında yaşanan tartışmada Mustafa Elif’e ” bahane uydurmuyorum ki, adamlar kafamın içinde bağırıyor diyorum. Ne hemen tepki veriyorsun ki sen” diyor. Elif ise; ” Niye bir şey diyeceksin abi, ne dedim ki ben diyor.” Mustafa ise; ” hemen ne cevap veriyorsun” dedi. Bu konuşmalardan anlaşılacağı üzerine Elif Mustafa’ya kaybettiği oyun sonrası bahane uydurma gibi bir şeyler söylüyor.

[mavitext]Survivor 2018 27 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Mustafa bu söz karşısında bahane uydurmuyorum ki adamlar kafamın içinde bağırıyor diyor. Kendince kaybettiği oyuna bir sebep arıyor. Sıcağı sıcağına Elif’in araya girmesi ile Mustafa çılgına dönüyor. Mustafa’nın burada çılgına dönmesi oyunu kaybetmesi ile alakalı olduğu kanısındayım. Zaten oyun kaybedilmiş bir de Elif’in sözü Mustafa’yı çılgına çeviriyor. Burada iki tarafında haklı olduğu yönler var ancak Elif’in bazı yanlışları olduğunu düşünüyorum.

Elif oyun içinde direk yanlışı arkadaşının yüzüne söyleyince arkadaşları Elif’i ters anlıyor. Elif’in burada yapması gereken bazı yanlışları sonradan ya da arkadaşının nabzı düştükten sonra söylemesi. Aksi halde böyle bir tepki alabilir. Mustafa’da eğer fragmanda verildiği gibiyse yenilgisine bir bahane buluyor ve oyun sonrası bunu dile getiriyor. Aslında bunun bir bahane olduğunu diğer arkadaşları da biliyor ancak bunu Elif dile getirince suçlu oluyor. Sizce bu tartışmada kim haklı?

[saritext]Survivor 2018 Hakan İle Sema Neden Tartıştı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Elif Mustafa Tartışma Videosu

Etiketler: survivor 2018 elif ile mustafa neden tartışıyor kavga ediyor survivor mustafa neden çıldırdı survivor ödül oyunu mustafa elif tartışması izle


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL