Survivor 2018 (Nagihan Dışında) All Star’dan Gönüllülere Kim Geçecek?

Survivor 2018 (Nagihan Dışında) All Star’dan Gönüllülere Kim Geçecek?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm heyecanı ve sürprizleri ile devam ediyor. All Star’dan Gönüllüler’ Nagihan Karadere’nin geçmesinin yankıları sürerken yeni bir gelişme ileride de All Star’lardan yeni yarışmacıların Gönülüler’e geçebileceği ve bu yönde istekte bulunan yarışmacıların olduğu bilgileri geliyor. Peki Survivor 2018’de All Star’dan Nagihan dışında hangi yarışmacı veya yarışmacılar Gönüllülere geçecek? Tüm bilgileri ve değerlendirmelerimizi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Survivor 2018 (Nagihan Dışında) All Star’dan Gönüllülere Kim Geçecek?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yeni gelişmeler ile ekranlarda devam ediyor. İlk olarak Hakan’ın Gönüllüler’e geçmesi sonrasında ise Ecem’in All Star’a geçmesi sonrasında son olarak All Star’dan Gönüllüler’e yeni bir yarışmacı daha geçti. Bu yarışmacı ise ” kıskanıyorlar beni” repliği ile tanınan Nagihan Karadere oldu. Nagihan Karadere All Star’dan Gönüllüler’e 11 Mart Pazar Dokunulmazlık Oyunu ile Gönüllüler Takımı’na geçti. Acun Ilıcalı Nagihan’ın Gönüllüler’e geçtiğini ilan ederken All Star ve Nagihan arasında ise tartışma yaşandı.

Acun Ilıcalı yaptığı duyuruda Hakan’ın Gönüllüler’e geçtiği zamanda bende Gönüllüler’e geçmek itiyorum diyen bir yarışmacının olduğunu ve o yarışmacınında Nagihan olduğunu söyledi. Nagihan bu istediğinin kabul görmesinden dolayı teşekkür etti. Sahra ise Nagihan’ın istatistik kovaladığını ve bencillik yapan kişi olduğunu, bir adım geri çekilmeyi bilmesi gerektiğini söyledi. Nagihan ise alakası yok, o zaman değerimi kıymetimi bilseydiniz diyerek cevap verdi. Sema ise Nagihan’ın varlığı yokluğu fark etmez dedi. Ümit Karan ise kalsaydı burada nefes alamazdı dedi. Acun Ilıcalı ise All Star’ı eleştirerek madem sıkıntı yok diyorsunuz neden eleştiriyorsunuz dedi.

[saritext]Survivor 2018 Merve Neden Sakat? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de son gelişmeler bu şekilde devam ederken Survivor Panaroma’da yorumcu olan ve Dominik’ten yeni gelen İhsan Bey’in sözleri ise Survivor 2018’de işlerin daha da karışabileceği sinyalini verdi. İhsan Bey All Star’dan Gönüllüler’e bir veya birden fazla yarışmacının daha geçmek için istekte bulunduğunu söyledi. Bu sözler herkeste şok etkisi oluştururken, Gönüllüler’e geçmek isteyen yarışmacılar da merak edildi. Bizde bu yarışmacılar kim olabilir bunu değerlendireceğiz.

Nagihan dışında Gönüllüler’e kim geçmek isteyebilir eleyerek gidelim. Öncelikle Nagihan’a büyük tepki gösteren kişilerin olmayacağını düşünüyorum. Sahra, Sema ve Ümit’i eledim. Merve, Hilmi, Turabi, Damla olamaz diye düşünüyorum. Eğer bu istek son zamanlarda olmuş ise Murat olabileceğini bunun nedeninin ise Murat’ın All Star’da mutsuz olduğundan kaynaklanacağını düşünüyorum. Nihat olabilir. Nedeni ise oy olarak ve Survivor süresini uzatma bakımından Gönüllüler iyi olurdu diye düşünüyorum. Adem belki, o da Adem’in mazlumun yanında olmak istemesinden kaynaklıdır. Sürekli yenilen bir Gönüllüler onu buna itmiş olabilir. Benim adayım Murat Ceylan’dır. Siz Nagihan dışında hangi yarışmacının Gönüllüler’e geçmek istediğini düşünüyorsunuz?

[mavitext]Survivor 2010 Nagihan Gönüllüler’e Neden Geçti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 gönüllülere kim geçmek istiyor survivor 2018 ünlülerden gönüllülere başka kim geçecek survivor all staradan gönüllülere geçecek isim kim olacak survivor nagihandan sonra gönüllülere kim geçecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL