Survivor 2018 Nagihan Gönüllülere Neden Geçti? All Star’dan Gönüllüler’e Transfer!

Survivor 2018 Nagihan Gönüllülere Neden Geçti? All Star’dan Gönüllüler’e Transfer!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Survivor tarihinde yine bir ilk gerçekleşti. Daha önce All Star’da Hakan Gönüllüler’e geçmişti. Şimdi yeni bir isim daha Gönüllüler’e geçti. Bu isim Nagihan Karadere oldu. Acun Ilıcalı Dokunulmazlık Oyunu öncesi böyle bir karar aldı ve ortalık karıştı. Peki Nagihan neden Gönüllüler’e geçti. Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Nagihan Gönüllülere Neden Geçti? 

Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Oyunu ile devam ederken yarışma öncesi Acun Ilıcalı’dan herkesi şoke eden bir açıklama geldi. Acun Ilıcalı All Star Takımı’ndan Gönüllüler Takımı’na bir oyuncunun geçeceğini söyleyerek bu ismi açıkladı. Takım içinde kız arkadaşları ile de sorunlar yaşayan Nagihan Karadere Gönüllüler Takımı’na geçmiş oldu. Nagihan Karadere karşı takıma geçince Sahra ve Sema ile söz dalaşına girdi ve Nagihan Sahra’nın yedeği yapıldığı için All Star’daki takım arkadaşlarını suçladı. Peki o kadar kişi arasından neden Nagihan seçildi.

Survivor 2018’de Nagihan’ın karşı takıma geçmesinin nedenini Acun Ilıcalı Nagihan’ın Hakan’ın geçtiği günlerde Gönüllüler’e geçmek istediğini belirtmesi nedeniyle karşı takıma geçtiğini söyledi. Nagihan’ın karşıya geçmesi ile birlikte içindekileri de döktüğüne şahit olduk. Nagihan özellikle Sema ve Damla’ya ve kendini oynatmayan diğer takım arkadaşlarına kızarak; ” beni Sahra’nın yedeği yaptınız” dedi. Bu sözlere ise cevap gecikmedi ve Sahra ile Sema karşılık verdi.

[mavitext]Survivor 2018 Merve neden Sakatlandı? tıklayınız![/mavitext]

Nagihan Karadereli Gönüllüler Dokunulmazlık Oyunun’da ise rüzgar gibi eseceğe benziyor. Verilen fragmanda Nagihan’ın oyun aldığı ve keyfinin yerinde olduğu gözüktü. Nagihan’ın Gönüllüler’e geçmesi ile birlikte takımlar arasında özellikle kızlar arasında bir dengenin olacağını ve başa baş oyunların oynanacağını düşünüyorum. Acun Ilcalı bu işi iyi biliyor. Zira Gönüllüler üst üste 13. oyununu kaybettiler. Bu durum Survivor tarihinde görülmemiş bir durumdu.

Survivor izleyenleri de oyunlardan artık sıkılmaya başlamıştı. Acun Ilıcalı iki takım arasında dengeyi sağlamış oldu. Gönüllüler’e bir de erkek yarışmacı geleceği konuşuluyor. Sizce Nagihan’ın Gönüllüler’e geçmesi All Star’ı nasıl etkiler? Gönüllüler bu takviye ile toparlanır mı? Sizce Nagihan’ın karşı takıma geçmesi takımları nasıl etkiler? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

[saritext]Survivor 2018 11 Mart Dokunulmazlık Kim Kazandı? tıklayınız![/saritext]

[mavitext]Survivor 2018 Nagihan Dışında Başka Gönüllüler’e Kim Geçmek İstedi? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018 Nagihan Gönüllülere Geçti Videosu

Etiketler: survivor 2018 nagihan gönüllülere neden geçti survivor 2018 nagihan sema ile neden tartıştı survivor 2018 nagihanın gönüllülere geçme nedeni


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL