Survivor 2018 Nagihan Neden Çıldırdı? Nagihan İle Birsen Tartışmasında Kim Haklı?

Survivor 2018 Nagihan Neden Çıldırdı? Nagihan İle Birsen Tartışmasında Kim Haklı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada merak edilen konulardan bir tanesi Nagihan ve Birsen’in Dokunulmazlık Oyunu sırasında tartışması oldu. Nagihan neden bir anda çıldırdı? Birsen ile Nagihan tartışmasında kim haklı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Nagihan Neden Çıldırdı? Nagihan İle Birsen Kim Haklı?

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 21 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan ilk dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor. Yarışmada devam ederken Birsen ile Nagihan arasıda bir tartışma yaşanıyor ve Nagihan bir anda çıldırıyor. Dokunulmazlık oyunu esnasında böyle bir tartışmanın yaşanması Gönüllüler’in Dokunulmazlığı kaybetmeye yakın oldukları yorumlarına da neden oldu. Peki Birsen ile Nagihan neden tartıştı?

Dokunulmazlık Oyunu esnasında Birsen oyun sonrası Nagihan’ın bir sözüne sinirlenerek ” o zaman bağırmayacaksın öncesinde” dedi. Nagihan ise ” ancak sen bağırıyorsun parkurda, beni deli etmeyin ya çekilin” derken bir taraftanda ayağı ile bankta bulunan mataralara tekme attı. Nagihan’ın mataralara tekmesi sonucu mataralardan bir tanesi o esnada bankın yanında bulunan Murat’a geldi. Murat sakatlanırken arka tarafta bacağına tedavi uyguladı.

[mavitext]Survivor 21 Nisan Dokunulmazlık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Nagihan bankın yanından giderken Hakan peşinden gitti. Birsen ise Nagihan’a pişman olacağın sözler söyleme diyerek arkadaşını uyardı. Şimdi olayın aslı anlaşıldığı kadar bağırma olayıdır. Burada Birsen Nagihan’dan bağırmamasını istemiş olabilir. Birsen’in bu isteğine Nagihan sen daha çok bağırıyorsun diyerek kendi bağırmasını haklı göstermiş olabilir. Nagihan haklı olduğunu düşündüğü konularda üzerine gelinirse çabuk sinirlenen ve sözlerinin sonrasını düşünmeyen biri. Birsen ise daha sakin olayları analiz eden bir isim.

Nagihan ile Birsen arasındaki tartışmanın dokunulmazlığı kaybetmekten kaynaklı olduğunu düşünürsek ikilinin konseyde birbirinin ismini yazmasına şaşırmamalıyız. Ancak Nagihan’ın sakinleştikten sonra Birsen ile bir araya gelip sakin bir şekilde konuşacağını düşünüyorum. Bu tatsızlığın biteceği kanaatini taşıyorum. Zira 2-3 aydır Nagihan ile Birsen iyi birer arkadaş olmuş durumdalar. Hemen bir tartışma da arkadaşlıklarını bitirmeyeceklerdir. Sizce Nagihan Birsen tartışmasında kim haklı? Bu konudaki yorumlarınız nelerdir?

[saritext]Survivor 2018 Berna Neden Yok? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Nagihan Birsen Tartışma Videosu

Etiketler: survivor 2018 21 nisan nagihan birsen kavgası survivor 2018 nagihan birsen neden tartıştı kavga etti survivor 2018 nagihan birsen tartışması videosu görüntüleri survivor 2018 nagihan neden çıldırdı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL