Survivor 2018 Nihat- Merve Neden Tartıştı Kavga Etti? Kim Haklı?

Survivor 2018 Nihat- Merve Neden Tartıştı Kavga Etti? Kim Haklı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken Romanya ile Türkiye arasında oynanan oyun  sonrasında yaşanan tartışmaların baş mimarları arasında olan Merve ile Nihat arasında neden tartışma yaşandı. Merve ile Nihat neden kavga etti? Kim haklı? Tüm bilgiler yazımızda.

Survivor 2018 Nihat- Merve Neden Tartıştı Kavga Etti? Kim Haklı?

Survivor 2018’de 24 Şubat Cumartesi günü oynanan Ödül Oyunu sonrası ödül olarak Türkiye Romanya oyununda Türkiye’yi All Star’lar temsil etti. Kıyasıya geçen mücadele sonrası 6-1’lik önde olan Türkiye takım içinde yaşanan huzursuzluk sonrası 10-8’lik bir skor ile Romanya’ya yenildi. Oyun sonrası Survivor Extra’da yapılan yorumlarda Murat Özarı yenilginin baş mimarı olarak Nihat Doğan’ı gösterirken diğer yorumcularda Nihat ile birlikte Murat’ı ve kaptan olarak gerekli müdahaleleri yapmayan Ümit Karan’ı gösterdi.

Survivor 2018’de maç sonrası verilen 25 şubat fragmanında ise All Star’lar arasında Merve ile Nihat arasında tartışma yaşandı. Merve ile Nihat ciddi bir tartışma yaşarken Nihat Merve’ye el kol hareketleri yapma dedi. Nihat verdiği röportajda; ” ben buraya kimsenin amigoluğunu yapmadım, takımın sinek ikilisi de değilim” dedi. Merve ise Nihat’a; ” bugünkü oyunda yerin yoktu.” dedikten sonra; ” kimse burada egosu ile var olamaz” dedi. Nihat ise Survivor ise onların yürüdüğü yolda benim ayak izlerim var, bütün foyaları döküldü, tüm maskeleri ortaya çıktı.” ifadelerini kullandı.

[saritext]Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak? Tahmin Sayfası? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de Merve Aydın’ın oyun öncesi mi sonrası mı belli olmayan röportajında Merve Aydın: ” Kaleyi sattım, filler isyanda, vezir isyan etti, atları serbest bıraktım, çevremdeki piyonlardan hiç medet ummadım. Şimdi şah olduğunu düşünüyorsan, karşıma çıkarsın Nihat Doğan” ifadelerini kullandı. Merve Aydın’ın bu ifadeleri Dokunulmazlığı kaybettikleri şeklinde yorumlanırken, Merve Aydın’ın elenme adayı olarak çıkartıldığı ve karşısında da Nihat Doğan’ı istediği yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Survivor 2018’de Merve’nin mi yoksa Nihat’ın mı haklı olduğu konusuna gelirsek; Türkiye Romanya oyununda Nihat Doğan’ın takımın moralini bozduğunu düşünenler bir hayli fazla. Merve ile de Nihat Doğan’ın tartışma nedenine gelince; aslında Survivor’un başından beri Nihat Doğan’ın bir şekilde takımda ön plana çıkmak için plan yaptığı ve zaman zaman ortamı gererek takım içinde huzursuzluk çıkarıp kendisi ile Survivor’da yürüyecek yarışmacılar ile safları sıklaştırıp diğerlerini elemek istediği iddialar arasında. Bunun içinde üzerine yürüyeceği isimler arasında ise Merve, Sahra ve Murat olduğu konuşuluyor. Tabiki bunların hepsi birer iddia durumunda. Nihat Doğan’ın net olarak düşüncesi nedir bilinmiyor.

[mavitext]Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Siz bu tartışmada kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz? Bu kavga sonunda kim galip gelir. All Starlar’ın kaybedeceği bir dokunulmazlık sonrası eleme potasında Nihat ile Merve’nin çıkması halinde kim kimi eler? 

Survivor 2018 12. Bölüm Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 merve ve nihat neden tartıştı survivor 2018 nihat mı merve mi haklı survivor merve nihat kavgası


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL