Survivor 2018 Ramazan’a Ne Oldu? Neden Bayıldı? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 Ramazan’a Ne Oldu? Neden Bayıldı? Oynayabilecek mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışma 10 Mart Ödül Oyunu ile devam edecek. 10 Mart Romanya ödül oyununda hangi takımın kazanacağı merak edilirken oyun içinde Ramazan’ın yere yığılması izleyicileri ve takım arkadaşlarını korkuttu. Peki Ramazan’a ne oldu? Ramazan neden yere yığıldı? Oynayabilecek mi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Ramazan’a Ne Oldu? Neden Bayıldı? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmalar da tüm hızıyla devam ediyor. Survivor 2018’de son oyunları kaybeden Gönüllüler Takımı resmen kabusu yaşıyor. Takımın ilk gününden itibaren tüm oyuncularda sakatlıklar ve aksilikler devam ediyor. Biri iyileşiyor diğeri bayılıyor. Gönüllüler harap halde ne yapacaklar gerçekten merak ediliyor. All Star Takımı artık Gönüllüler’in kazanamamasına üzülüyor. Üst üste 11. oyununu kaybeden Gönüllüler’in en büyük derdi sakatlıklar oldu.

Gönüllüler Adası’ndan All Star’a gönderilen Ecem’de sakatlanarak All Star’ı eksik bırakmıştı. Sonrasında Gamze sakatlanmış ve Survivor’a devam edememişti. 3. sakatlanan isim ise Hakan Hatipoğlu oldu ve Hakan en az 45 gün oynayamayacak. Şu an oynasa bile 2 hafta içinde ancak toparlar. Hakan’dan sonra ise Nevin yaklaşık 4-5 gün sakatlanarak oynamadı. 9 Mart oynanan Ödül Oyunun’da ise Melih belinden sakatlandı ve hastaneye kaldırıldı.

Gönüllüler Takımı’nda tüm bu aksilikler yetmezmiş gibi 10 Mart oynanan Ödül Oyununda kenarda dururken Ramazan birden fenalaşarak yere yığıldı. Ramazan’ın bu durumu Gönüllüler’i üzdü. Arkadaşları hemen Ramazan’a müdahale etti. Fragmanda görüldüğü kadar Ramazan bayıldı. Peki neden? Ramazan’ın açlıktan bayıldığını düşünüyorum. Zira 11 oyun kaybettiler ve ödül alamamalarına rağmen büyük bir performans gösteriyorlar. Erkeklerde en çok oynayan yarışmacılardan biri de Ramazan’dır. Ramazan’ın bir oyun dinlendirileceğini sonrasında ise oyunlara devam edeceğini düşünüyorum. Umarım ciddi bir durumu yoktur.

21. bölüm fragmanında Cumali ile Anıl arasında da bir gerginlik yaşanıyor. Gönüllüler oyun kazanamadıkça birbirine sarmaya başladı. Bu durum oyunları kaybetmelerine neden olacaktır. Eforlarını bir birleri ile didişmeye ve tartışmaya değil, oyunları nasıl alırız diye düşünemeye harcamalılar. Ramazan ile birlikte, Melih ve Hakan’ın da oyunlara gelmesi ile Gönüllüler’in kendisine geleceğini düşünüyorum. Siz Gönüllüler’in performasının nasıl artacağını düşünüyorsunuz? Sakatlıklar oyun kazanmama da bir bahane olabilir mi? Yorumlarınızı bekliyorum.

[saritext]Survivor 10 Mart Romanya Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 21. Bölüm Fragmanı

Etiketler: survivor 2018 ramazan ne zaman oynayacak survivor 2018 ramazan neden bayıldı survivor 2018 ramazan neden oynamıyor survivor 2018 ramazan neden yok


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL