Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak Kim Kazanacak? (Tahmin Sayfası)

Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak Kim Kazanacak? (Tahmin Sayfası)

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken en çok merak edilen konulardan bir tanesi yarışmanın sonunda hangi yarışmacının Survivor 2018 şampiyonu olacağı oldu. Survivor 2018’in şampiyonu kim olacak? Kim Survivor 2018’i kazanacak? Bizlerde tüm yarışmacıları değerlendirerek bir kaç isim tahmininde bulunacağız. Sizlerde gönlünüzdeki şampiyonu ve kazanacağını düşündüğünüz ismi yorum kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Survivor 2018 Şampiyonu Kim Olacak Kim Kazanacak? (Tahmin Sayf.)

Survivor 2018 All Star Yarışmacıları Analizi

Survivor 2018’de All Starlar’a bakacak olursak hepsinin performansı çok iyi durumda. Bu yüzden bu takımdaki yarışmacıların farklı meziyetleri ve karakterleri ile de izleyiciden ne kadar tepki aldığına bakmak gerekiyor. Burada Sema iyi bir yarışmacı ancak geçen seneden de biliyoruz ki sms oylarında zayıf kalıyor. Bu yüzden final koltuğunda oturacak isimlerden değil. Nagihan ise bu sene performans olarak zayıf olarak görüyorum. Bu yüzden Nagihan’ın da o koltukta oturmayacağını düşünüyorum. Damla ise son katıldığı Survivor’a göre gayet başarılı bir yarışmacı. Karakter olarak da izleyici tarafından seviliyor.

Survivor All Star’lar da Nihat‘ın performans olarak diğerlerine göre zayıf olduğunu ve diğer takım ile girdiği polemikler nedeniyle halk tarafından ilgi görmeyeceğini tahmin ediyorum. Murat Ceylan ise bu sene daha sakin ve her zamanki gibi efendi. Bu yüzden yeterli ilgiyi görmeyeceğini tahmin ediyorum. Hilmi Cem ise yine heyecanlı ve güçlü bir yarışmacı. Turabi için bir şey demeye gerek yok ancak ben performans olarak beğenmiyorum zira oyunlarda çok yenilgiye uğradı. Bunu ileride telefi edebilir mi kendisini ilerisi için mi saklıyor bunu göreceğiz. Ümit Karan performans olarak bana göre erkeklerde en iyi yarışmacılar arasında yer alıyor. Karakteri de çok iyi bir yarışmacı.

[mavitext]Survivor 2018 Birleşme Partisi Ne Zaman? Tıklayınız![/mavitext]

 

All Star Takımında Sahra bu sene en çok şaşırtan isimlerden oldu. Sanki şampiyonluğa gelmemiş gibi bir tavır içerisinde duruyor. Bu sene daha sakin ve polemiklerden daha uzak. Ancak o çılgın Sahra’yı özletiyor. Adem ile ilgili konuşmak gerekiyorsa Adem bu sene daha iyi durumda. Oyunlarda kendisini geliştirmiş ve çok başarılı. Ayrıca daha sakin ve polemiklerden uzak bir havası var. Son olarak Merve Aydın ise performansından hiç bir şey kaybetmemiş ve herkese yardım etmeye çalışan ve hedefine kilitlenmiş bir yarışmacı. Ecem ile ilgili ise ilk eleme konseyinde eleneceğini düşünüyorum. Performans olarak kendisini ifade edemedi.

Survivor 2018 Gönüllüler Kadrosu Analizi

Gönüllüler Kadrosu için genel bir değerlendirme yapmak gerekirse tecrübesizlikten kaynaklı bazı sıkıntıları var. Ancak bunlar zaman içinde hallolacak konular. Gönüllülerde Anıl performans olarak çok iyi. Aynı şekilde Ramazan ve Melih’in de performansı iyi yarışmacılar olarak görüyorum. Ancak bunlardan ön plan Ramazan ve Anıl çıkıyor. Melih daha sakin bir yarışmacı durumunda. Cumali ilerisi için performans anlamında ne yapacağı bilinmiyor. Ancak her zaman potada olacak bir isim. Birsen ise henüz kendisini gösterebilmiş değil.

Gönüllülerde Hakan Hatipoğlu‘nun sakatlığı olmazsa ilerisi için Gönüllüler’in en büyük adaylarından biri konumunda bulunuyor. Yağmur heyecanlı ve şampiyonluk için her şeyi yapabilecek kapasiteye sahip bir yarışmacı ve kendisini yazan arkadaşı ile iyi geçinerek de ilerisini düşünen ve karakterli bir yapıya sahip bir isim. Funda performansı iyi bir yarışmacı. Ancak Ecem’in karşıya gitmesinde ve Yağmur’un yazılmasında etkili bir isim. Gizem ise performans olarak vasat durumda. Nevin Yanıt karakter olarak çok iyi bir yarışmacı olmakla birlikte oyunlardaki performansı ise gün geçtikçe artıyor. Gönüllüler Takımı’na sonradan katılan Emre ve İpek ise performansları fena değil. İleride daha net belli olacaklar ancak ben ikisininde şampiyonluk yolundaki 2 koltukta olacaklarını düşünmüyorum.

[saritext]Survivor 2018 Ne Zaman Bitecek? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Şampiyon Kim Olacak?

Survivor 2018’de şampiyonluk için şu an yarışan her yarışmacı bir aday konumunda. Ancak şampiyonluk için bu kadroyu daraltmak gerekirse All Star’dan; Turabi, Adem, Merve, Hilmicem, Damla ve Ümit Karan, Gönüllülerden ise; Anıl, Hakan, Nevin, Ramazan, Melih ve Yağmur’un en büyük kıbrıs adayları olduğunu düşünüyorum. Bunlardan son dörde kalabilecek isimlerin ise All Starlar’dan; Turabi, Adem, Merve ve Hilmicem, Gönüllülerden; Nevin, Anıl, Ramazan, Yağmur olacağını düşünüyorum.

Survivor 2018 şampiyonu için son ikiye bakacak olursak; Gönüllüler’den Anıl ile Nevin‘in kalacağını düşünüyorum. All Star’dan ise Turabi ve Adem (Merve de olabilir)’in kalacağını tahmin ediyorum. Bu sonuçlara göre diğer yarışmacıların da o iki koltukta olacak kadar hem performans hem sms olarak güçlü olduklarını düşünüyorum. Ancak çok az farkla bu isimlerin o koltukta oturacağını düşünüyorum. Tabi ki tüm bunlar benim düşüncelerim. Değişiklikler olabilir. Bir de All Star’a katılacak olan iki yarışmacı var. Bunların durumu hakkında bir bilgimiz yok.

 

Siz Survivor 2018’de hangi yarışmacının şampiyon olacağını ve büyük ödülü kazanacağını düşünüyorsunuz? Bu konudaki düşüncelerinizi bizimle yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Survivor All Star Şampiyonu Videosu

Etiketler: survivor 2018 kim birinci olacak survivor 2018 kim kazandı survivor 2018 kim şampiyon olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL