Survivor 2018 Şarkı Yarışmasında Kim Birinci Oldu? Birleşme Partisi

Survivor 2018 Şarkı Yarışmasında Kim Birinci Oldu? Birleşme Partisi

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 birleşme partisinde yarışmacılar önce temizlendi, güzel ve yeni kıyafetler giyindi ardından isteyen saçını kestirdi isteyen boyattı ve herkes ada hayatının vermiş olduğu ağırlığı üzerinden attı. Ardından eğlencenin doruklarında bir gün yaşandı. Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak’ın katılımıyla gerçekleşen Survivor 2018 şarkı yarışmasında kim birinci oldu? Kim kazandı?

Birleşme partisinden bir gün önce yapılan Anlat bakalım oyunu ve futbol maçı sonrasında bütün yarışmacılar birleşme partisinde bir araya geldi. Dün oynanan anlat bakalım oyununda oldukça eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşandı. Ve kıyasıya geçen bir mücadelenin ardından kazanan takım Acun Medya ekibi oldu. Hemen ardından her yıl olduğu gibi bu sezon da Survivor yarışmacılarına karşı Acun Medya ekibi arasında futbol maçı yapıldı. Kazanan takım 13-9 skorla Acun Medya ekibi oldu. Birleşme partisinde yarışmacılar İbrahim Büyükak ve Aleyna Tilki’nin jüri üyesi olduğu platformda şarkılarını söylediler. Peki Survivor 2018 birleşme partisinde yapılan şarkı yarışmasında kim birinci oldu? Kim kazandı?

Ümit Karan yabancı bir şarkı ile performansını sergiledi. Şarkıyı söylerken oldukça zorlanan Ümit Karan’ın Aleyna Tilki ile olan diyaloğu herkesi güldürdü. Gönüllüler takımından Yağmur ise Bütün Kızlar Toplandık isimli şarkıyı seslendirdi. Mustafa Kemal ise Nayino isimli şarkıyı seslendirdi. Yine gönüllüler takımından Anıl ise Kandırdım Nazlı Yari isimli Kenan Doğulu’ya ait şarkıyı seslendirdi.

Hilmicem ise Günah Benim Suç Benim isimli rap şarkıyı söyledi. Şarkının ardından İbrahim Büyükak Hilmicem için içinin güzelliği yüzüne vurmuş diyerek övgülerde bulundu. Merve ise Saydım kaç gün oldu saydım kaç gece doldu şarkısını oldukça eğlenerek seslendirdi. Gönüllüler takımının Hakan’ı ise Kimseyi Tanımadım ben senden daha güzel isimli pop şarkıyla yarıştı. Gönüllüler takımının sempatik ve başarılı yarışmacısı Damla da ben böyleyim şarkısını söyledi. Ünlüler takımının Sema’sı ise gösterdiği performansla herkesi kendine hayran bıraktı.

Survivor 2018 birleşme partisinde düzenlenen şarkı yarışmasını kim kazandı sorusuna gelince kazanan ismin Merve olduğunu söylemek isteriz.  Survivor 2018’de sizin en çok beğendiğiniz yarışmacı kim oldu? Siz en çok hangi yarışmacının performansını beğendiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler: birleşme partisinde kim kazandı survivor 2018 birleşme partisinde düzenlenen şarkı yarışmasını kim kazandı survivor yarışma programını kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL