Survivor 2018 Sema Neden Yok? Neden Oynamıyor? Ne Zaman Oynayacak?

Survivor 2018 Sema Neden Yok? Neden Oynamıyor? Ne Zaman Oynayacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 tüm hızıyla devam ederken takımların dağıtılmasının ardından 5 nisan iletişim oyunu ve ödül oyunu oynanmıştı. Ancak bu oyunlarda ve 6 nisan oynanan oyunda da Sema’nın yer almadığı gözüktü. Bu durum ister istemez izleyicilerin Sema nerede sorunu sormasına neden oldu. Peki Sema neden yok, nerede, ne zaman oynayacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. 

Survivor Sema Neden Yok? Neden Oynamıyor? Ne Zaman Oynayacak?

Survivor 2018’de Sema Ünlüler Takımı’nın en önemli yarışmacılarındandır. Gönülüler Takımı’nın kızları en çok Sema’dan çekiniyorlar. Hem güçlü, hem hızlı, hem becerikli bir yarışmacı olması ileride bireysele döndüğünde erkekler içinde çekinilecek bir yarışmacı olacağı kesin. Ünlüler Takımı 5 nisan günü iki oyuna çıktılar. Aralarından 3 önemli isimin karşı takıma gitmesi ve Sema’nın yokluğunda kazanmasını bildiler. Bunda yeni gelen Mustafa’nın da etkisi büyük. Mustafa tüm oyunlarını kazandı.

Ünlüler Takımı’nda İletişim Oyunu’nda kenarda duran Sema’nın oynamadığını gören izleyici Sema’nın oynamamasının nedenini bir sonraki döner ödülünde Alp Bey açıkladı. Sema midesinde olan rahatsızlık dolayısıyla doktor kontrolünde bulunuyor. Sema’nın 6 Nisan oynanacak olan Ödül Oyunu’nda da olmadığı gözlendi. Sema’nın olmayışı Ünlüler takımını ne kadar etkileyecek yokluğunda oynanacak oyunlarda daha net gözükecektir. Bir önceki oyunda Berna’nın iyi olması Sema’nın yokluğunu aratmamıştı.

[mavitext]Survivor 2018 Hakan Sema’ya Ne Yaptı? Neden Tartışıyorlar? Tıklayınız![/mavitext]

Sema’nın rahatsızlanmasının nedeni olarak aşırı duygusallık olduğunu da düşünüyorum. Zira Damla ile çok iyi bir ikili ve dost olmuşlardı. Sema’nın bazı hareketlerini sevmesem bile takım olma bilincini seviyorum. Takımını acayip sahipleniyor ve bundan puan kaybetse de vazgeçmiyor. Bazen yanlışını bile savunduğu oluyor. Sema’yı geçen sene de izledim ve geçen sene de birlikte olduğu Furkan, Serhat ikilisini çok sahiplenmiş ve Furkan’ın gitmesi ile çok üzülmüştü. Sema’da aşırı sahiplenme olduğunu görüyorum. Yanında olan grubu veya arkadaşını kendi çocuğu yerine koyuyor ve ona göre davranıyor. Sema’yı bu şekilde görürsek daha iyi anlayabileceğimizi düşünüyorum.

Survivor 2018’de Sema’nın yokluğunun çok uzun sürmeyeceği kanısındayım. Bir kaç oyun sonra takımına dahil olacaktır. Aşırı stresinde mideye etki ettiği biliniyor. Sema’nın biraz dinlenmesi gerekiyor. Survivor 2018’de en çok oyuna çıkan yarışmacı olması ve bu zamana kadar sakatlanmadan gelmesi bile takdir edilecek bir durumdur. Kendisine acil şifalar dileriz.

[kirmizitext]Survivor 2018 Doktor Metin Kuş Neden Yok? Tıklayınız![/kirmizitext]

Etiketler: survivor 2018 sema neden yok survivor 2018 sema nerede survivor 2018 sema oynayabilecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL