Survivor 2018 Sema’nın Eline Ne Oldu? Neden Sakatlandı? Neden Oynamıyor?

Survivor 2018 Sema’nın Eline Ne Oldu? Neden Sakatlandı? Neden Oynamıyor?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Son zamanlarda oyunlara elinde bandajla gelen ve sol elini kullanamayan Sema’nın neden sakatlandığı herkes tarafından merak edildi. Survivor’da sakatlığın en çok yaşandığı bir dönem izliyoruz. Bu hafta bu isimlerden biri de Sema oldu. Sema’nın eline ne oldu? Neden sakatlandı? Neden oynamıyor? Konuları özellikle Sema taraftarları tarafından merak edildi.

Bugüne kadar sakatlık nedeniyle doktor raporuyla iki kişi yarışmaya veda etti.  Bunun üzerine uzun süre geçirdiği sakatlık nedeniyle oyunlara çıkamayan isimler oldu. Bu isimler de Ümit Karan, Turabi ve Hakan’dı. Ve son olarak bu talihsiz yarışmacılara bir yenisi daha eklendi. Sema son iki oyun sonrasında kolundaki sakatlıktan ötürü oynayamayacak. Çünkü elindeki çatlak iyileşemediği için doktor kararıyla Sema’nın kolunun alçıya alınmasına karar verildi.

Doktor Metin Kuş’un kararıyla Sema’nın kolu tedavi sonrasında alçıya alınacak. Ve 2 oyun sonra belki de finale kadar Sema hiç bir karışlamada yer alamayacak. Kaçıranlar ise Sema’nın koluna ne oldu neden alçıya alındı neden oynamıyor sorularına yanıt aradı.

Sema geçtiğimiz haftalarda takımının üst üste mağlubiyet almasına dayanamadı ve öfkesini kolunu banka vurarak atmaya çalıştı. Bunun üzerine eli sert bir darbe aldığı için sakatlandı. Sema kendisine sorulduğunda mide ağrısına dayanamadığı için elini vurduğu söylüyor fakat izleyenler Sema’nın kolunu yenilgiyi kabullenemediği için vurduğu biliniyor.

Aynı şeyi geçtiğimiz günlerde Turabi de yaşadı. Yenilginin verdiği rehavetle parkurdaki engellere saldırdı ve koluna 5 dikiş atıldı. Şimdi aynı durumu Sema yaşıyor. Sema kolunun alçıya alınmadan iyileşemediği için bundan sonra oyunlarda yer almayacak.

Sema’nın finale kadar oyunlarda yer alması mümkün olmayacak. Kendi hatasının bedelini ne yazık ki bu şekilde ödeyecek. 

 

Etiketler: survivor 2018 sema neden sakatlandı survivor 2018 semanın eline ne odu survivor sema neden oynamıyor


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL