Survivor 2018 Sembol Finalini Kim Kazandı? Kimin Aileleri Gelecek?

Survivor 2018 Sembol Finalini Kim Kazandı? Kimin Aileleri Gelecek?

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018’de muhteşem bir birleşme partisinin ardından oyuncular ada hayatına geri döndü.Ve ilk oyunlarını oynamak üzere oyun alanında yerlerini aldı. Yarışmacıların haftalardır beklediği sembol finali bu akşam muhteşem bir karşılaşmayla gerçekleşecek.Peki Survivor 2018 14 mayıs sembol finali kim kazandı? Dominic’e Kimin aileleri gelecek?

Survivor 2018 sembol finalinde kadın yarışmacılardan Yağmur ve Damla yarı finalden, finale kadar yükselmeyi başarmıştı. Bu akşam oynanan sembol oyununda Yağmur ve Damla arasında kazanan isim Damla olacak. Ve Damla’nın ailesinden bir kişi adaya gelecek. Damla, adaya gelen yakınıyla güzel bir gün geçirecek.

Survivor 2018 sembol oyunda finale yükselen erkek yarışmacılar Hilmicem ve Adem oldu. Ve kıyasıya bir mücadelenin ardından kazanan isim Adem oldu. Adem’in ailesinden bir kişi adaya gelecek ve birlikte vakit geçirme şansı yakalayacak.

Sezon boyunca sembol oyunları oynandı ve yarışmacılar bireysel olarak yarıştı. Survivor 2018’in en anlamlı ve yarışmacılar için en önemli ödüllerinden biri olan sembol oyunu için tüm yarışmacılar daha varını yoğunu ortaya koydu ve kazanan sadece iki kişi oldu. Survivor 2018 sembol finalinin iki şanslı ismi Damla ve Adem oldu.

Survivor 2018’de dün gerçekleşen Birleşme partisinde tüm yarışmacılar doyasıya eğlendi. 95 günlük ada macerasını güzel bir partiyle sonlandırdı. Fakat yeni ve daha zorlu bir maraton yarışmacıları bekliyor. Survivor 2018 yarışmacıları için bundan sonra her şey daha zor ve riskli. Hızlı bir şekilde finale doğru ilerleyen Survivor 2018’de heyecan dolu yarışmalar izleyenleri bekliyor.

Dün yapılan birleşme partisinde tüm yarışmacılar bu sefer parkurda değil, sahnelerde yarıştı. Seçtikleri şarkıları Aleyna Tilki ve İbrahim Büyükak’a beğendirmek için ellerinden geleni yapan yarışmacılar hem eğlendirdi hem de eğlendiler. Ve finalde yarışmayı kazanan isim Saydım şarkısıyla Merve oldu.

Survivor 2018 14 mayıs sembol oyununu kim kazandı sorusunun yanıtını tekrar veriyoruz. Damla ve Adem. 

Etiketler: survivor 14 mayıs sembolü kim kazandı survivor 2018 dominice kimin aileleri gelecek survivor 2018 sembol finalini kimler kazandı survivor 2018 sembol oyunu kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL