Survivor 2018 Sembol Oyunu Kim Kazandı? Adem Mi? Nagihan Mı?

Yazar: Emre Dizi Haberleri Survivor 2018

Survivor 2018’de 5 ay boyunca Kıbrıs finaline doğrudan gitmek için sembol oyununa çıkan yarışmacılar için final günü geldi ve nefesler tutuldu. Sembolün sahibi olan isim büyük bir şansın kapısını açacak. Kıbrıs’a gidecek olan 5 kişiden biri olmayı garantileyecek. Survivor 2018 sembolün sahibi kim olacak? Kıbrıs’a doğrudan gitme sansını yakalayan isim Adem mi? Nagihan Mı? 

Dün akşam oynanan Survivor 2018 sembol yarı finalinde Adem diğer 4 rakibini geride bırakarak finale çıkan erkek yarışmacı oldu. Nagihan ise Sema’nın elenmesinin ardından kendini iyi hisseden Damla’nın parkurlara geri dönmesiyle onunla kıyasıya bir mücadele yaşadı. Ve rüzgarın kızı Nagihan, Damla’yı geride bırakarak Survivor 2018’in Kıbrıs finaline çıkan ismi oldu. Bu akşam Nagihan ve Adem arasında soluk kesen bir mücadele yaşanacak.

Erkek yarışmacılar arasında Hilmicem, Anıl, Hakan ve Murat gibi dört güçlü ismi parkurda alt etti. İnanılmaz mücadele sonucunda kazanan isimler Nagihan ve Adem oldu. Adem tam sekiz oyuna çıktı ve finali sonuna kadar hak etti.  Yarışmaya hedef odaklı yaklaşan Adem profesyonel bir şekilde çıktı ve parkurda şovunu yaptı. Şimdi iki taraf için de nefesler tutuldu ve kazananın kim olduğu kim sorusu bekleniyor. Survivor 2018 20 haziran sembol oyununu kazanan kim? İşte herkes bu sorunun yanıtını arıyor. Survivor 2010 sembolün sahibi Adem olacak. Adem Kıbrıs finaline doğrudan giden isim olacak.

Hırslı yarışmacılardan biri olan Nagihan ise Kıbrıs finalini ucundan kaçırmanın üzüntüsünü yaşayacaktır. Fakat artık eski Nagihan olmadığı için bu durumu olgunlukla karşılayacaktır. Sonuçta sadece bir kişi sembolün sahibi olma hakkını elde edecek.

Survivor 2018 29 haziran cuma akşamı 5 aydır beklenen şampiyonun kim olduğu belirlenecek. Bunun öncesinde bu akşam oynanan sembol oyunu sonucunda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde yapılacak olan finallere gitmeyi garantileyecek.  Aslında yarı finale başlarken Anıl’ın 3 jokeri vardı fakat Anıl bütün jokerlerini teker teker kaybetti.

Survivor 2018 20 haziran sembol oyununu kim kazandı sorusunu sizler için yanıtladık. Nagihan mı Adem mi sorusunun yanıtı Adem olacak. 

Etiketler: 20 haziran sembol oyununu kim kazandı survivor 2018 20 haziran sem bol oyunu kim kazanacak Survivor 2018 Kıbrıs'a kim gidecek


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL