Survivor 2018 Son Dokunulmazlığı Kim Kazandı? (28 Nisan 57. Bölüm Fragmanı)

Survivor 2018 Son Dokunulmazlığı Kim Kazandı? (28 Nisan 57. Bölüm Fragmanı)

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada en çok merak edilen konulardan bir tanesi 28 Nisan Cumartesi günü oynanan Dokunulmazlık Oyunu oldu. Peki 28 Nisan Cumartesi günü oynanan oyunu kim kazandı? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Son Dokunulmazlığı Kim Kazandı?

Tv 8 ekranlarında Acun Ilıcalı’nın yıllardır izleyici ile buluşturduğu ve izleyiciden ilgi gören yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile 28 Nisan Cumartesi günü ilk dokunulmazlık oyunu ile devam ediyor. Üst Üste bir çok oyunu kazanan Gönüllüler Takımı bu haftaki dokunulmazlıkları da kazanacak mı merak konusu oldu. Survivor 2018’de 28 Nisan Cumartesi günü oynanacak olan Dokunulmazlık Oyunu’nun kimin kazandığı konusunda kesin bilgileri ilerleyen saatlerde açıklayacağız. Kazanan takım belli oluncaya kadar adada yaşanan son gelişmeleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Survivor 2018’de bu hafta, hatta geçen hafta Ünlüler’in üst üste almış olduğu yenilgiler tartışıldı. Bu sene farklı bir Survivor yaşadığımız kesin. Daha öncede oyunlarda farklar oluyordu ancak bu kadar farkı ilk defa görüyoruz. Üstelik bir Ünlüler bir Gönüllüler’n üstünlüğü bulunuyor. Ünlüler bir ara farkı 13 sayıya kadar çıkarmıştı. Gönüllüler ise üst üste 10. oyununu aldılar ve bu gidişle Ünlüler’in rekorunu egale edecekler. Ünlüler’in ne zaman ayağa kalkacağı merak konusu oldu.

[mavitext]Survivor 2018 Turabi Diskalifiye Olacak mı? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de son haftalarda Turabi’nin hareketleri dikkat çekti. Sonunda patladı. Turabi oyun öncesi takım arkadaşı Mustafa’yı eleştirdi. Turabi Mustafa’ya; ” her ne olursa olsun bir daha kız kardeşlerimize bağırma,” dedikten sonra Mustafa araya girmek istemiş ise de Turabi buna izin vermedi ve konuşmaya devam etti. ” Kusura bakma da eski Turabi olsaydı senin yakana yapışırdım, hayırdır diye.” Turabi ekranlara verilen röportajında ise; ” nasıl yüz verip adam ettiysek, sıfır ile çarpıp yok etmesini de biliriz.” dedi.

Mustafa ise verdiği röportajda; ” takım ile ilgili problemlerim var, kendi arkadaşlarını yazmamak için beni biraz kurban ettiler gibi geldi. Yani insan su gibi olmaması lazım, kim nereye yön verirse, ya da hangi kaba konursan onun şeklini almaman lazım, bundan sonra bende herkese hak ettiği kadar saygı, hak ettiği kadar iyi niyet göstereceğim” dedi. Mustafa takım içinde mutsuz olduğunu itiraf etti. Bu akşam oynanan oyunu ünlüler kazandı.

Survivor 2018 57. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 28 nisan cumartesi dokunulmazlığı kim kazandı survivor 2018 son oynanan dokunulmazlığı kim kazandı 28 nisan 2018 survivor survivor 2018 28 nisan kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL