Survivor 2018 Turabi Diskalifiye mi Oldu? Turabi Neden Yok? Acun’un Turabi Kararı!

Survivor 2018 Turabi Diskalifiye mi Oldu? Turabi Neden Yok? Acun’un Turabi Kararı!

Yazar: Emre Survivor 2018

Turabi 8 haziran cuma akşamı gerçekleşen karşılaşmada engele takılarak düştü. Fakat acı içinde parkuru tamamladı. Atış alanına geldiğinde daha fazla dayanamadı ve zorlandığını belirtti. Acılar içinde yerde kıvranan Turabi, doktorun müdahalesiyle hastaneye kaldırıldı. Herkes Turabi’nin yarışmaya devam edip etmeyeceği herkes tarafından merak edildi. Turabi büyük ihtimal yarışmaya devam edecek fakat yarışlarda yer almayacak.

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada inanılmaz gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu gelişmelerden bir tanesi 28 Nisan Cumartesi günü oynanan ilk Dokunulmazlık Oyunu’nda yaşandı. Turabi Gönüllüler ile girdiği kavgada Acun Ilıcalı tarafından sert bir şekilde uyarıldı ve bu konunun akşam konseyde görüşüleceğini söyledi. Peki Survivor 2018’de Turabi diskalifiye olacak mı? Acun Ilıcalı ne karar verecek? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Turabi Diskalifiye mi Oldu? Neden Yok? Turabi Kararı!

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada ilginç gelişmeler yaşanıyor. Ünlüler Takımı kaybettikçe morali bozulan ve oyunlarda beklenen başarıyı gösteremeyen Turabi Çamkıran ilk olarak parkurları yıkmış ve devirmişti. Sonrasında ise parkurdaki eşyaları sağa sola atan Turabi en son kazandığı bir oyunda da elinin kestirmiş ve eline dikiş atılmasına neden olmuştu.

Turabi’nin bu hareketleri sonraki kaybedilen oyunlarda da dile gelmiş ve Ümit Karan ve Merve Aydın tarafından da eleştirilmişti. Turabi 28 Nisan birinci dokunulmazlık oyununda ise kenardan arkadaşına destek olan Anıl’a arkadan çarpmış, bir de üste çıkmaya çalışmıştı. Sonrasında Hakan Hatipoğlu devreye girmişti. Hakan’ın sözlerine sinirlenen Turabi Hakan’a; “kendine gel, ben bir şey yapmadım, beni böyle tersleyemezsin, el kol hareketi yapamazsın.” dedikten sonra ağza alınmayacak küfürler kullanmış olmalıki yayın tarafından biblendi, ekranlara verilmesi engellendi.

[mavitext]Survivor 2018 Turabi’nin Eline Ne Oldu? Tıklayınız![/mavitext]

Turabi’nin bu hareketlerinden sonra Acun Ilıcalı devreye girdi. Acun Ilıcalı ” Turabi’yi başta uyardım, sen kendi kurallarını burada uygulamaya başladın, burası senin çiftliğin değil Turabi, bunun ile ilgili akşam bir karar vereceğiz.” dedi. Öncelikle Turabi ile ilgili kararı ilerleyen saatlerde sizlerle paylaşacağız. Ancak benim düşünceme göre Turabi’ye ciddi bir uyarı verileceğidir. Bir kaç karardan biri verilecek. Birincisi oyunlardan belli bir süre men, sembol oyunlarından diskalifiye, yemek ödüllerinden mahrum bırakma ve son seçenek diskalifiye olacak.

Benim düşünceme göre oyunlardan men edilmesi Turabi’ye yarar ve ceza değil ödül olur. Zaten eli sakat ve oynamıyor. Sembol oyunlarından diskalifiye ise Turabi gibi sms yüksek biri için çok önemli değil, ancak ailesini getiremeyecek. Yemek ödüllerinden mahrum bırakma olabilir. Survivor içinde en büyük cezalardan biri yemeklerden mahrum kalma. Diskalifiye olacağını düşünmüyorum. Turabi parkuru parçalarken müdahale edilmemesi de ilginç bir durum. Buralarda müdahale olsaydı Turabi buraya kadar getirilmemiş olurdu. Siz Turabi’nin hareketlerini nasıl değerlendiriyorsunuz? Sizce Turabi’ye ne ceza verilir?

Survivor 2018 57. Bölüm Videosu

Etiketler: turabi diskalifiye olacak mı turabi için ne karar verilecek turabi neden yok survivor 2018


Yorumlar

  • Erdem

    Bence diskalifiye edilmeli, çok sıktı ve artık davranışları insanı ekrandan uzaklaştırıyor.

  • Hüso

    İlkel kaba küstah ve kaba biri.

  • Bulent

    TURABİ diskalifiye edilirse bir daha asla bu programı izlemem hakan burda turabinin sucu olmadığını bile bile uyarı aldığı için tufanının üstüne gidip tahrik ediyo onu

Yorum yaz