Survivor 2018 Turabi ile Hakan Neden Kavga Etti? Konseydeki Sürprizler Ne Olacak?

Survivor 2018 Turabi ile Hakan Neden Kavga Etti? Konseydeki Sürprizler Ne Olacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında 13 Şubat yayınlanacak olan Survivor 2018 merakla beklenirken verilen fragmanda Turabi ile Hakan Hatipoğlu’nun tartışma içerisinde oldukları ve arkadaşları engellemese kavga edecekleri görülüyor. İkili arasında yaşanan bu gerilim Ada Konsey’inde de Acun Ilıcalı tarafından dile getirilirken sürpriz kararlarında alınacağı vurgulandı. Peki Turabi ile Hakan Hatipoğlu neden kavga etti? Konseyde hangi sürpriz kararlar alındı? Tüm bilgiler yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Turabi ile Hakan Neden Kavga Etti?

Survivor 2018 13 şubat salı günü oynanacak olan Ödül Oyunu’nda Turabi ile Hakan Hatipoğlu arasında bir gerginlik, tartışma ve daha ilerisi gözükmüyor ancak bir kavga yaşandığı görülüyor. Hakan Hatipoğlu Turabi yarışırken bir söz ya da davranışta bulunması üzerine Hakan Hatipoğlu’nun üzerine yürüyor. ” Ne oluyor, gel buraya gel,” gibi sözler sarfeden ikilinin kavgasını son anda arkadaşları önlüyor. Peki Turabi ile Hakan Hatipoğlu neden tartışıyor? Neden kavga ediyor? Acun Ilıcalı’nın açıklayacağı sürpriz kararların bu tartışma ile bir ilgisi bulunuyor mu?

Survivor 2018’in başında özellikle Hakan Hatipoğlu’nun tanıtım fragmanında söylediği ” birilerinin kral çıplak demesi lazım” sözleri aslında Turabi için söylenmiş ve geçmişten kalan bir hesaplaşmanın var olduğunu gösteren dile getiren bir slogandı. Hakan Hatipoğlu ile Turabi arasında yaşanan bu gerginliğin kaynağı Survivor 2015’tekiAll Star yarışmasında yaşadıkları gerginlik ve Turabi’nin neredeyse diskalifiye olacağı günlere dayanmaktadır. Hakan ile Turabi Survivor 2015’te bir oyunda karşı karşıya gelmiş ve Turabi kazanmıştı. Turabi Hakan Hatipoğlu’nun arkasına giderek kafa koparma hareketi yapmıştı. Hakan Hatipoğlu bu durumu Acun’a bildirmiş ve ikili arasında tartışma yaşanmıştı.

[mavitext]Survivor 2018 Gönüllüler’den All Star’a Kim Geçti? Tıklayınız![/mavitext]

Turabi Hakan için: ” yalan söylüyor ben dokunmadım” deyince Hakan Hatipoğlu ” iyi olabilirsin, ancak önce insan ol” demesi üzerine ikili birbirine bir çok söz söylemiş sonrasında ise bir çok kez tartışma yaşanınca Turabi 1 hafta yarışmadan men edildi. Sonrasında ise Acun Ilıcalı bu tip kavgalara müsade edilmeyeceğini söyleyerek bundan sonra bir hareket yapılması halinde gerekenin yapılacağı ve diskalifiye sisteminin işletileceğini söylemişti. Survivor 2018 başlar başlamaz ikili arasındaki olayların Hakan’ın karşı takıma geçmesi ile önlenemeyeceği görülmüş oldu. Sizce ikili arasında kim haklı? Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

[saritext]Survivor 2018 13 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2015 Hakan ile Turabi Kavgası Videosu

Etiketler: survivor 2018 konseydeki sürpriz survivor 2018 turabi hakan neden tartıştı survivor 2018 turabi ile hakan kim kavga etti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL