Survivor 2018 Turabi ve Ramazan Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı?

Survivor 2018 Turabi ve Ramazan Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 kaldığı yerden devam ederken yarışma 5 Mart Ödül Oyunu ile devam ederken Ödül Oyunu sırasında Ramazan ve Turabi arasında bir tartışma bir kavga yaşandı. Peki Turabi ile Ramazan neden kavga etti? Diskalifiye olacak mı? Tüm bilgiler yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Turabi ve Ramazan Neden Kavga Etti? Neden Tartıştı? 

Tv 8 ekranlarında yayınlanan yarışma Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken 5 Mart Ödül Oyunu’nda Ramazan ve Turabi arasında yaşanan tartışma güne damga vurdu. Oyunda bir çok tartışma yaşandı. Önce Anıl ile Cumali arasında bir tartışma yaşandı. Anıl oyunu kaybedince sinirlendi ve ayağı ile kuma vurdu. Bu sırada ayağından saçılan kumlar Cumali’ye geldi ve Cumali Anıl’a ” ne yapıyorsun? Deli misin?” dedi. Cumali tam suratına fırla Tüm bu gelişmeler sonrası bir tartışma ise Ramazan ve Turabi arasında yaşandı.

Turabi ile Ramazan arasında yaşanan tartışmada Turabi Ramazan’a bana mı yaptın o hareketi deyip üzerine yürürken Ramazan’da ” ben istediğim hareketi yaparım” diyerek karşılık verdi. İkili arasındaki tartışmanın ne boyutlara ulaşacağını oyun içinde göreceğiz. Ancak Turabi deneyimli bir yarışmacı ve kavganın daha ileri gidince diskalifiye olunabileceğinin farkındadır. Bu yüzden çok ileri götürmeyecektir. Ramazan her ne kadar deneyimsiz olsa da Göz6 deneyimi bulunuyor. Bu yüzden onunda çok ilerleteceğini düşünmüyorum.

[saritext]Survivor 2018 5 Mart Kim Elendi? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018’de Ramazan ve Turabi arasında Ramazan’ın oyun sonrası sevinci tatışma konusu oldu. Turabi Ramazan’a kendisine karşı bir hareket mi yaptığını söylerken, kendisinin hareketlerini taklit ettiğini söyledi. Ramazan ise burada Turabi’ye karşı bir hareketinin olmadığını ve istediği hareketi yapacağını söyledi.

Survivor 2018’de Turabi ile Ramazan arasındaki tartışmada Ramazan’ın haklı olduğu yönünde görüşler ağırlık kazanıyor. Turabi’nin gereksiz yere tepki gösterdiği ve amacının oyunu gererek Gönüllüler’in modunu düşürmek olduğu yönünde yorumlar yapıldı. Siz Turabi ile Ramazan arasında yaşanan gerginliğin ve tartışmanın gerekli olduğunu düşünüyor musunuz? Burada kim haklı? Düşüncelerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

[mavitext]Survivor 2018 Son Yenilikler Neler? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: survivor 2018 ramazan turabi arasında ne oldu survivor 2018 turabi ve ramazan neden kavga etti survivor ramazan ve turabi neden tartıştı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL