Survivor 2018 Turabi Ve Adem Neden Kavga Etti? Kim Diskalifiye Olacak?

Survivor 2018 82. bölümde heyecan ve merak uyandıran bir yarış izledik. Yarış sırasında Adem ve Turabi’nin kavgası geceye damga vurdu. Daha önce de kavgalarına şahit olduğumuz fakat ilk kez bu kadar ileriye gittiklerini gördüğümüz Turabi ve Adem neden kavga etti?

Survivor 2018 Turabi Ve Adem Neden Kavga Etti?

İki arasındaki gerilim uzun zamandır devam ediyordu. Aslında Turabi’nin uzun süredir kavga etmediği kimse kalmadı. Fakat Adem ile olan kavgada heyecan doruklarda yaşandı. İki güçlü ve başarılı ismin bu kadar hararetli bir şekilde kavga etmesi herkesi şaşırttı. Adem ve Turabi’yi bu kadar sinirlendiren olay neydi?

27 mayıs oynanan dokunulmazlık oyunu bütün yarışmacılar için hayati önem taşıdığı için Adem takım arkadaşlarına “sadece dönmeniz gerekiyor tek yapmanı gereken dönmek” diye serzenişte bulununca Turabi delirdi.

Önemli bir dokunulmazlık oyunu için karşı karşıya gelen ünlüler ve gönüllüler takımı  hepimizin yakından tanıdığı ve izlemesi çok zevkli olan bir oyunda yarıştılar. Ve oyun sırasında başarılı olmayan yarışmacılar takım arkadaşlarının eleştirilerine maruz kaldı. Özellikle Yağmur ve Hilmicem bu konuda çok sorun yaşadı.

Ancak Turabi ve Adem arasındaki kavga daha önceki kavgalara hiç benzemiyordu. İki sinirli ve yarışmanın ağır ismi arasında başlayan hafif yollu tartışma o kadar ileriye gitti ki Acun Ilıcalı müdahale etmek zorunda kaldı. Birbirlerinin üzerine yürüyen ve burun buruna gelen Adem ve Turabi tam birbirlerine temas edecekken takım arkadaşları araya girdi. Fakat tartışma sakinleşmeyince Acun Ilıcalı geldi ve eğer susmazlarsa ikisini de oyun dışına atacağını açıkladı.

Fakat Acun Ilıcalı bunu söylerken o kadar yüksek bir ses tonu kullandı ki herkes Acun Ilıcalı’yı ilk kez böyle gördü. Kavganın nedeni ise önemli bir dokunulmazlık oyununda yarışmacıların performansları. Ve oyun sonuna doğru ilerlerken yarışmacılar hem yorgun hem de çok stresli bir hal alıyorlar. Ve birbirlerine karşı söylenen eb ufak bir kelime büyüyerek kavga halini alıyor.

Mustafa Kemal, Turabi ve Adem arasında başlayan tartışma yanardağın patlaması gibi büyük bir tepkiyle son buldu. Büyük ihtimal Adem yarışmanın başından itibaren sakin kalması ve her şeyi içine atması 27 mayıs dokunulmazlık oyununda patladı. Survivor 2018 Adem ve Turabi kavgasında haksız olan tarafın Turabi olduğu söyleniyor.

Survivor 2018 Adem Ve Turabi neden kavga etti?

Sizler bu kavgada kimin haklı olduğunu düşünüyorsunuz?