Survivor 2018 Türkiye- Romanya Kim Kazandı? Türk- Romen Mücadelesi!

Survivor 2018 Türkiye- Romanya Kim Kazandı? Türk- Romen Mücadelesi!

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken bu sene geçen seneye göre ülke karşılaşmaları erken başladı. Geçen sene Türkiye- Yunanistan karşılaşması olmuştu. Ancak bu karşılaşma Survivor’ın yarısında gerçekleşmiş ve Survivor Türkiye Takımı karma (Gönüllüler-Ünlüler) olarak yarışmıştı. Bu sene ise ya All Star ya da Gönüllüler Romanya ile karşılaşacak. Bunun için ise 24 Şubat Cumartesi günü bir kendi aralarında bir karşılaşma yapılacak. Peki Türkiye- Romanya karşılaşmasında kim kazandı? Ödül olarak ne verildi? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Türkiye-Romanya Kim Kazandı? Türk Romen Mücadelesi

Survivor 2018 ödülleri ile iddialı bir Survivor olacağa benziyor. Daha başlayalı 11 bölüm olmasına rağmen büyük bir ödül ile 24 Şubat Ödül Oyunu’na devam edilecek. Ödül ise kazanan takım Romen takımı ile karşılaşacak. Tabi bu karşılaşmada güzel bir yemek ödülüde verilecek. Yani Survivor 2018 Türkiye- Romanya karşılaşmasına katılacak olan takım hem farklı bir ortama hem de farklı bir ödüle kavuşacak. Peki bu yarışmaya hangi takım katılacak.

Türkiye- Romanya karşılaşmasının önümüzdeki salı günü yapılması bekleniyor. Aslında yarışma şu an yapıldı. Ancak yayınlanması ne zaman olacağı netlik kazanmadı. Benim düşüncem de salı günü yayınlanacağı yönünde. Diğer taraftan Türkiye’yi temsil edecek takımın ise All Star’lar olduğu yönünde bilgiler bulunuyor. Benim düşüncemde All Star’ların bu karşılaşmada Türkiye’yi temsil edeceğini düşünüyorum. Bunun için 24 şubat pazar oynanacak olan oyun sonrası bu soruların hepsi netlik kazanacaktır.

[mavitext]Survivor 2018 İpek Yaşar Kimdir? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de son oyunları kazanan Gönüllüler Takımı 23 Şubat Cuma günü oynanan ödül oyununda da ilk bir kaç sayı öne geçmişler. Ancak sonrasında 10-3’lük bir skor ile yenilmişlerdi. Gönüllüler Takımı’na iki yeni yarışmacı katılmış ve takımın güçleneceği tahmin edilmişti. Ancak yeni yarışmacıların sayesinde All Sar’ın bu oyunu aldığını düşünüyorum. Zira oyuna kendilerini veremeyen iki yarışmacı All Starlar’ın kazanmasını sağladılar. Yoksa onlar yarışıncaya kadar Gönüllüler önde gidiyordu. Yeni yarışmacıların kaybetmesi ile ara açıldı ve All Star coştu.

Gönüllüler Takımı’na gelen 2 yarışmacınında kumaşının iyi olduğunu düşünüyorum. Onlarda Gönüllüler’in ilk hafta yaşadığı acemilikleri yaşıyorlar. O yüzden haftaya daha iyi olacaklardır. Türkiye Romanya karşılaşmasına gelecek olursak bu oyunu benim düşünceme göre Türkiye kazanacaktır. Zira Romanya’nın bu konuda yetersiz olduğunu ve Survivor’a yeni başladıklarını düşünüyorum. Fragmanda verdikleri mesajlar sadece göz korkutma. Türk Takımı’nın bu karşılaşma da Romen Takımı’nı darmadağın edeceğini düşünüyorum. Sonuçlar belli olduğunda sayfamızdan paylaşacağız. Sizce Türkiye- Romanya karşılaşmasını kim kazanır? Skor tahmininiz var mı? 

[mavitext]Survivor 2018 25 Şubat Dokunulmazlık Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/mavitext]

Son gelen bilgiler Türkiye Romanya karşılaşmasını All Star Takımı’nın öncülünde Türkiye’nin kazandığı yönünde. Bakalım bu bilgi doğru çıkacak mı? Bilgi doğru çıkmadı. Türkiye oyunun başlarında çok iyi gidiyordu. Ancak takım içi gereksiz tartışmalar oyunu kaybetmemize neden oldu. Skor 10-8

[saritext]Survivor 2018 Emre Durak Kimdir? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 Türkiye – Romanya Karşılaşması Videosu(Güncellenecek)

Etiketler: survivor 2018 türk romen karşılaşması galibi survivor 2018 türk romen oyunu survivor 2018 türkiye romanya maçı kim kazandı survivor türkiye romanya kim kazandı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL