Survivor 2018 Ümit Karan Neden Yok? Neden Oynamıyor? Oynayabilecek mi?

Survivor 2018 Ümit Karan Neden Yok? Neden Oynamıyor? Oynayabilecek mi?

Yazar: Emre Survivor 2018

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken yarışmada Ümit Karan’ın oynamaması Ümit’in neden oynamadığını ve bundan sonrası için oynayabilecek mi sorularını peş peşe getirdi. Peki Ümit Karan’a ne oldu? Ümit Karan oynayabilecek mi? 

Survivor 2018 Ümit Karan Neden Yok? Neden Oynamıyor? 

Survivor 2018 tüm heyecanı ile devam ederken oyunlarda Ümit Karan’ın olmadığı gözüktü. Ümit Karan 2. Dokunulmazlık oyununda oyun alanında yoktu. Bu durum izleyicileri merak ettirdi ve Ümit Karan’a ne oldu sorularını beraberinde getirdi. Ümit Karan Ünlüler Takımı’nın adeta beyni durumunda ve bu durum Ünlüler Takımı’nın oyunlardaki başarısının temelini oluşturuyor. Peki Ümit Karan neden yok?

Survivor 2018’de Ümit Karan’ın olmayışının nedenini Adem açıkladı. Adem Ümit’in dün oynanan dokunulmazlık oyunlarından sonra yapılan konseyden sonra Ümit’in ayakları ve bacaklarında oluşan enfeksiyon nedeniyle antibiyotik tedavisi gördüğü dile getirildi. Ümit Karan hastanede tedavi altında olacak ve bir kaç gün sonra oyunlarda olacaktır. Resmi bir açıklama geldiğinden kendisi ile ilgili bilgileri paylaşacağız. Acun Ilıcalı Ümit’in bacağında ödem olduğu ve bir iki güne oyunlarda olacağını söyledi.

[pembetext]Survivor 2018 16 Nisan Kim Elendi? Tıklayınız![/pembetext]

Survivor 2018’de ilk dokunulmazlığı kaybeden Gönüllüler Bireysel Dokunulmazlık oynamış ve sonrasında Hilmicem kazanmıştı. Ada konseyinde Cumali ismi çıkmış, Hilmi ise Hakan ismini vermişti. Bu durum Gönüllüler adasında şaşkınlığa neden olurken, Hakan’dan iddialı açıklamalar geldi. Hakan Cumali ve kendisinin kalabileceğini diler getirdi ve kalırsa Hakan’ı göreceklerini söyledi.

Ünlüler Takımı’nda da Gönüllüler’in konseyi dile geldi. Adem, Merve ve Mustafa Gönüllüler adasında yaşananlar ile ilgili konuştu ve Hilminin Cumali’yi göndermek ile ilgili bir stratejisi olabileceğini söylediler. Bir diğer durumun ise Hilmi’nin söylediği gibi takımdaki güçlü kadın profilini bozmamak oldu. Ümit Karan’ın olmaması Ünlüler Takımı’nı bir süreliğine zorlayabilir. Ümit’in yokluğunda Turabi ve Adem’in takıma taktik verdiği görüldü. Sizce Ümit’in olmayışı Ünlüler takımını etkiler mi? 

[saritext]Survivor 2018 16 Nisan Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: survivor 2018 ümit neden oynamıyor survivor 2018 ümit neden yok survivor 2018 ümite ne oldu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL