Survivor 2018 Ünlüler Nagihan Karadere Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Survivor 2018 Ünlüler Nagihan Karadere Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Yazar: Emre Survivor 2018

Survivor 2018 heyecan içinde beklenirken yarışmacılar da bir bir açıklanmaya başlandı. Acun Ilıcalı atmış olduğu twitte Survivor 2018 yılında yarışacak olan yarışmacıları açıkladı. Daha önce Turabi, Cumali Akgül, Merve Aydın, Sema Aydemir’in olduğu yarışmada bir yarışmacı daha belli oldu. Bu yarışmacılardan bir tanesi de Nagihan Karadere oldu. Peki Nagihan Karadere Kimdir? Tanıyalım..

Survivor 2018 Ünlüler Nagihan Karadere Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

1984 yılında dünyaya gelen yarışmacı 2003 tarihinde Köstence’de gerçekleşen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonasında 400 metre branşında altın madalya kazandı. Aynı Şampiyona’da 2*400 metre yarışında gümüş madalya kazanan yarışmacı 1*400 metre yarışında ise bronz madalya kazandı. Çin’de düzenlenen Dünya Üniversite Yaz Oyunlarında 4*400 metre de gümüş madalya kazandı. Ayrıca 400 metre engellide de bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları’nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Nagihan Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı.Bu ona pahalıya mal oldu. Londra Olimpiyat Stadyumu’nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. 7 Şubat 2016 tarihinde Survivor 2016 programında Ünlüler adına yarışan isimler arasında yer alan Nagihan Karadere, Kıbrıs’taki Çeyrek Final’de Beşinci oldu.

Nagihan Karadere Survivor’da kendinden emin ve sert tavırları ile ilgi odağı oldu. Yarışma sonrası ise değişimi dikkat çeken Karadere özellikle saçlarını uzatması ve açık sarı olarak düzenlemesi dikkatleri üzerinde yoğunlaştırdı. Ayrıca yarışma sonrası moda yarışmalarında da boy gösterdi. Survivor 2018 yılında göstereceği performans ise şimdiden merak ediliyor. Nagihan Karadere Ramiz Özbay ile birliktedir.

[pembetext]Survivor 2018 Merve Aydın Kimdir? Tıklayınız![/pembetext]

Nagihan Karadere  Survivor 2016 Performansı Videosu!

Etiketler: survivor 2018 all star nagihan karadere survivor 2018 nagihan karadere kimdir survivor 2018 ünlüler nagihan karadere kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL