Survivor 2018 Ünlüler Turabi Çamkıran Kimdir? Allstar Turabi

Survivor 2018 Ünlüler Turabi Çamkıran Kimdir? Allstar Turabi

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Survivor 2018 de yarışacak yarışmacılar belli olmaya başaladı. Daha önce Gönüllüler Takımına Beyaz Show ekranlarında katıldığı programda Cumali Akgül’ü dahil eden Ilıcalı bir kaç gün öncede Ünlüler Takımını bir haftaya açıklayacağını söylemişti. Ünlüler Takımının ilk yarışmacısı belli oldu. Geçen sezon yayınlanan Allstarların şampiyonu Turabi Çamkıran oldu. Peki Turabi Çamkıran kimdir?

Survivor 2018 Ünlüler Turabi Çamkıran Kimdir? Allstar Turabi

Tv 8 ekranlarının en popüler yarışma programı Survivor 2018’de yine ekranlarda olacak. Survivor 2018’in formatının farklı olacağını anlatan Acun Ilıcalı bu sene Ünlüler Takımını geçmiş yılların öne çıkan Allstar’larından oluşturacağını, Gönüllüler Takımının ise seçmelerden yeni isimlerden oluşacağını belirtti. Survivor 2018 Ünlüler Takımının ilk yarışmacısı Turabi Çamkıran 1988 yılında Mersin Erdemli’de dünyaya geldi.

Çocukluğunu Mersin’de geçiren Turabi Çamkıran’ın okul yılları da burada geçti. Çocukluğunda Break dansa merak saran yarışmacı bunun için Güzel Sanatları okudu. Mersin Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümünden mezun oldu. Hiphop Street ve Break dans dışında bir çok faklı dans öğrenen oyuncu isteyenlere dans eğitimi de verdi. Dövüş Sporlarına da merak saran yarışmacı, Türkiye’de yenildiği bir spor müsabakası sonrası bu işin kaynağı olan Taylant’a gitti ve burada para karşılığında dövüştü. Ancak bir maçta ciddi bir dayak yiyince bir numara olmaya karar verdi.

Survivor 2018 Gönüllüler İlk Yarışmacısı Cumali Akgül Tıklayınız!

Turabi Çamkıran 2008 yılında Benimle Dans Eder misin adlı yarışmaya katıldı ve burada 3. oldu. 2013 yılında ise Acun Ilıcalı, Eser Yenenler ve Hülya Avşar’ın sunduğu Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programına katıldı. Türkiye’de bir çok ünlü firmanın düzenlediği programlarda dansçı olarak yer alan Çamkıran 2014 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışma programı Survivor’a Gönüllüler Takımından dahil oldu. Bu sezonda birinci olan Çamkıran Survivor Allstar’da da birinci olmuştu.

Tüm bu yarışma programlarından sonra televizyon dünyasıda kendisine açılan oyuncu Atv ekranlarında yayınlanan dizi Kertenkele’de rol almış ve belli süre devam eden dizi final yapmıştı. Ayrıca bir çok markanın da reklam filmlerinde oynamıştı. Turabi Çamkıran Survivor 2018’de kendisinin de yer alacağına dair paylaşımı ile dikkat çekti.

Turabi Çamkıran Survivor Performans Videosu!

Etiketler: survivor 2018 turabi çamkıran survivor 2018 turabi kim survivor 2018 ünlüler takımı survivor 2018 ünlüler turabi kimdir


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL