Survivor 2018 Ünlülerden Gönüllülere Geçen Kim? Gönüllülerdeki All Star Kim Olacak?

Survivor 2018 Ünlülerden Gönüllülere Geçen Kim? Gönüllülerdeki All Star Kim Olacak?

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında yayınlanacak olan Survivor 2018’e sayılı dakikalar kala Acun Ilıcalı’nın açıkladığı yeni bir olay izleyicileri ve yarışmacıları şok etti. Acun Ilıcalı’nın açıkladığı uygulama daha önceki senelerde yapılan bir uygulama idi. Ancak bu sene farklı bir uygulama olacak. Acun Ilıcalı Ünlülerden bir ismin Gönüllüler kadrosuna geçeceğini söyledi. Peki Ünlülerden kim Gönüllüler’e geçecek? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Ünlülerden Gönüllülere Geçen All Star Kim? 

Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2018 ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda All Star ve Gönüllüler Takımı büyük bir mücadelenin içine girerken oynanan Ödül Oyunu’nu kimin kazanacağı merak konusu oldu. Merak konusu olan konulardan birisi de Acun Ilıcalı’nın açıkladığı uygulama oldu. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada Ünlüler Takımı’ndan bir kişinin karşı takıma geçeceğini duyurdu. Bu söz üzerine yarışmacılar kısa bir şaşkınlık yaşadı. Peki Gönüllüler Takımına geçecek isim kim olacak?

Survivor 2018’de Ünlüler Takımı’ndan bir kişinin karşı takıma geçeceği zaten biliniyordu. Ancak kimin geçeceğini ise henüz kimse bilmiyor. Ancak geçecek ismi duyduğumuzda bir kısım izleyici şaşıracak, bir kısım izleyici ise iyi olmuş diyecek. Sizce bu isimler kim olabilir? Survivor 2018’de bu kategoride değerlendirilebilecek olan ismin biraz aykırı bir isim olması gerekir diye düşünüyorum. Birde Gönüllüler kadrosunda 5 erkek bulunurken, All Star kadrosunda 7 erkek bulunuyor. Gönüllülerde 7 kız bulunurken, All Star’da 5 kız bulunuyor. All Star’dan Gönüllülere geçecek ismin erkek olacağını düşünüyorum. Böylece erkeklerde sayılar eşitlenecektir. Kızlarda nasıl bir uygulama olacak, orada da bir değişim olacak mı şu an için belirsiz.

[mavitext]Survivor 2018 Yeni Kurallar Neler? Tıklayınız![/mavitext]

Survivor 2018’de All Star erkeklerde Nihat, Adem, Turabi, Hilmicem, Hakan Hatipoğlu, Ümit Karan ve Murat bulunuyor. Bu isimlerden en güçsüz olan karşıya geçerse Nihat Doğan geçecektir. Kimilerine göre kişilik olarak aykırı olan ancak güç bakımından ise iyi durumda olan isim ise Turabi olacaktır. Hakan Hatipoğlu’da kimilerine göre aykırı bir isimdir. Kızlardan biri geçerse; Sahra ve Nagihan ikilisinden biri olarak düşünülebilir. Karşı takıma kimin geçeceğini cumartesi akşamı öğreneceğiz. Sizce Gönüllülere geçen isim kim olabilir? 

Tahmin ettiğimiz gibi Hakan Hatipoğlu Gönüllülere geçti.

[saritext]Survivor 2018 10 Şubat Ödül Oyunu Kim Kazandı? Tıklayınız![/saritext]

Survivor 2018 10 Şubat Videosu

Etiketler: survivor 2018 gönüllülere geçecek isim kim olacak survivor 2018 karşı takıma geçen kim survivor 2018 ünlülerden gönüllülere kim geçti survivor gönüllülere geçen all star kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL