Survivor 2018 Yarışmacıları Kim? All Star Ünlüler ve Gönüllüler Kadrosu

Survivor 2018 Yarışmacıları Kim? All Star Ünlüler ve Gönüllüler Kadrosu

Yazar: Emre Survivor 2018

Tv 8 ekranlarında Ocak ayında başlayacak olan yarışma programı Survivor 2018 heyecanla beklenirken yarışmada yarışacak olan yarışmacılarda belli olmaya başladı. Acun Ilıcalı bu seneki yarışmacıları belirlerken bazı kriterlere göre belirleyeceğini söylemişti. Buna göre Ünlüler takımını daha önceki All Star yarışmalarından öne çıkan yarışmacılardan belirleyecek. Gönüllüler takımı ise yep yeni isimlerden oluşacak. Acun Ilıcalı dediğini yaptı ve Ünlüler Takımından 3 kişinin ismini açıkladı. Gönüllülerden 1 isim belli olurken, Turabi kendi hesabından yarışmaya dahil olacağının sinyallerini vermişti. Peki Survivor 2018 kadrosunda kimler olacak? Tüm yarışmacı bilgilerini yazımızda bulabilirsiniz.

Survivor 2018 Yarışmacıları ? All Star Ünlüler ve Gönüllüler Kadrosu!

1. Survivor 2018 All Star Ünlüler Yarışmacıları:

Murat Ceylan Kimdir?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yarışmacı İstanbul Üniversitesi Bilgi Üniversitesi mezunudur. 2013 yılında Gönüllüler kadrosunda yarışmış ve Survivor 2013’te 4. olmuştur. Yeni Nesil adından bir de albümü bulunmaktadır. Yarışmacı Fox ekranlarında yayınlanan dizi Familya’da rol aldı.

Turabi Çamkıran Kimdir?

Turabi Çamkıran, 1986 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Turabi spora olan merakı küçüklüğünden itibaren geliyor. Muay Thai sporuna ilgi duyan yarışmacı bu sporun Türkiye ayağında yenilmesi üzerine sporun kaynağı olan Taylan’a gitmiştir. Turabi bu spordan geçimini sağlarken Survivor 2014 ve 2015’e katılmış ve her iki yılda şampiyon olmuştur. Yarışmacı Survivor’dan sonra çeşitli dizi ve reklam filmlerinde oynamıştır.

Merve Aydın Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Ordulu olan Merve özel bir lisede eğitim görmüştür. Kardeşi de sporcu olan yarışmacı kendisi de milli atlettir. Yarışmacı atlet olarak bir çok yarışmaya katılmış ve yurt içi ve yurt dışında bir çok ödül kazanmıştır. 2015 yılında Survivor’a katılan yarışmacı finale kalarak 2. olmuştur.

Nagihan Karadere Kimdir?

1984 yılında Osmaniye’de dünyaya geldi. Fenerbahçe kulübünün atleti olarak yarışmıştır. Nagihan Karadere Türkiye dışında bir çok ülkede düzenlenen yarışmalarda ödül kazanmıştır. Özellikle engelli yarışmalarda gösterdiği performans beğeni topladı. Nagihan Karadere 2016 yılındaki Survivor’a katılmıştı. Survivor yarışması sonrasında moda programında yarıştı. Nagihan Karadere Ah İstanbul Ah filminde rol almıştır. Karadere evlenmiş çocuğu olmuş ve boşanmıştır.

Sema Aydemir Kimdir?

1985 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Atlet olan yarışmacı bir çok dalda ödül kazanmıştır. Geçen sezon Survivor’a katılmış performansı ile herkesin beğenisini ve takdirini topladı. Geçen sezon Eşref Apak ile evli olan yarışmacı anlaşmalı olarak boşanmıştır. Ali isminde bir çocuğu vardır.

Adem Kılıççı Kimdir?

1986 yılında Ağrı ilinde dünyaya geldi. Beden Öğretmeni Bölümünden mezun oldu. Antalya’da düzenlenen boks yarışmasında Dünya 4. oldu. Geçen yılki Survivor yarışmasında finale kaldı.

Damla Can Kimdir?

1990 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Özel bir salonda eğiticilik yapan başarılı isim jimnastik, step, aerobik, ve fitnes dersleri vermektedir. Damla Can 1.71 cm boyunda 56 kg ağırlığındadır.

Sahra Işık Kimdir?

Sahra Işık 1991 yılında dünyaya gelen yarışmacı Voleybolcu kimliği ile ön plana çıkmaktadır. Voleybolculuk dışında modellikte yapan başarılı isim Malezya’da düzenlenen dünya güzellik yarışmasında ülkemizi temsil etmiştir.

Hilmicem İntepe Kimdir?

1992 yılında Muğla doğumlu oyuncu Bodrum da yaşadı. Çocukluğundan itibaren dansı seven oyuncu kendi başına dans etmeyi öğrendi. 17 yaşında Türkiye’deki bir dans yarışmasında birinci olmuştur. Dans eğitmeni de olan yarışmacı Survivor’a iki kez katılmış ve başarılı bir performans göstermiştir.

Hakan Hatipoğlu Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gizem Hatipoğlu ile evlidir. Var mısın Yok musun? yarışma programı ile tanınan oyuncu 2015 yılında Survivor’a katılmıştı. İnstagram hesabından paylaştığı aşağıdaki fotoğraf Survivor 2018’e katılma ihtimalini yükseltiyor.

Nihat Doğan Kimdir?

1976 yılında dünyaya gelen yarışmacı aslen Muşlu’dur. Türk Halk Müziği parçaları seslendirmek suretiyle kariyerine başlayan Nihat Doğan Kırdın Kalbimi isimli albümü çıkarmıştır. 2011 yılında da Survivor’a katılan Nihat Doğan en çok merak edilen isimlerden biridir.

Ümit Karan Kimdir?

1976 yılında Berlin’de dünyaya gelen yarışmacı futbol hayatına Berlin’de başlamıştır. Kariyerinde bir çok takım ile çalışan başarılı isimin en önemli transferi ise Galatasaray’a oldu. Uzun yıllar Galatasaray’da top koşturan futbolcu futbolu bıraktıktan sonra 2013 yılında Survivor’a katıldı.

Ogeday Girişken Kimdir?

Geçen sezonun Survivor 1.’si Ogeday, 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlayan oyunucu, Fenerbahçe Kürek Takımında Lisanslı sporcudur. Geçen sezon göstermiş olduğu performans ile herkesin takdirini topladı. Yaşının genç olması bu sezonda katılabileceğini düşündürüyor.

Avatar Atakan Kimdir?

1989 yılında Sivas’ta dünyaya gelen yarışmacının asıl adı Çağatay Atakan Aslan’dır. Dövüş sporları ile ilgilenen yarışmacı birçok yarışmada başarı göstermiştir. 2016 yılında Survivor’a katılan yarışmacı yarışmada 1. olmuştur. Bey efendiliği ile dikkat çeken yarışmacının bu sezonda yarışmaya katılması bekleniyor.

Survivor 2018 Ünlüler Tanıtım Videosu:

2. Survivor 2018 Gönüllüler Yarışmacıları:

Nevin Yanıt Kimdir?

1986 yılında Mersin’de dünyaya gelen atlet, 1.63 cm boyundadır. Barselona’da 2010 yılında düzenlenen yarışmada derece yapmıştır. Bir çok yarışmada derece elde eden Nevin Yanıt Survivor 2018 yılında Gönüllüler takımında yer almıştır.

Cumali Akgül Kimdir?

Cumali Akgül Survivor 2018’e belki de en sıra dışı şekilde katılan yarışmacı oldu. Acun Ilıcalı’nın katılacağı Beyaz Show’a Iğdır’dan yürüyerek katılan yarışmacı Acun Ilıcalı’nın Survivor 2018 Gönüllüler Takımına alıyoruz demesi üzerine yarışmaya dahil oldu. Cumali Akgül 30 günde 1500 km yol yürüdü.

Ramazan Kalyoncu Kimdir?

1990 yılında Rize’de dünyaya geldi. Futbol ve Box ile uğraşan yarışmacı, 2009 yılında Fitnes eğitmenliği yaptı. Best Model Of Turkey’de 3. olan yarışmacı, Göz 6 yarışmasında son 4’e kaldı. Sonrasında ise Boksun Yıldızları adlı yarışmada yarıştı.

Ecem Karaağaç Kimdir?

Ecem Karaağaç 25 yaşında ve 1.74 boyundadır. İzmir’de Yaşar Üniversitesi’ni bitirmiştir. Göz 6 yarışmasında finale kalmış ancak Berna Keklikler’in kazanması ile 2. olmuştur. 6 yıldır lisanslı basketbol oynamaktadır. Bunların dışında binicilik kayak, futbol sporları ile ilgilenmektedir.

 

Birsen Bekgöz Kimdir?

1980 yılında Berlin’de dünyaya gelen yarışmacı 1.73 cm boyunda 63 kg ağırlığındadır. Atlet olan sporcu Doğu Akdeniz Üniversitesi mezunudur. Bir çok organizasyonda başarı sağlayan isim Survivor 2018’in favori isimlerinden biri olarak gösteriliyor.

Gizem Kurtulan Kimdir?

1994 yılında Bursa ilinde dünyaya gelen yarışmacı Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bilimleri mezunudur. 1.73 boyunda 53 kg ağırlığındadır. Kahverengi gözlere sahip oyuncu koç burcudur.

Melih Özkaya Kimdir?

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yarışmacı 1.85 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi mezunu olan yarışmacı Voleybol sporcusu olup bir çok önemli takımda oynama imkanı bulmuştur.

Yağmur Banda Kimdir?

1988 yılında dünyaya gelen Yağmur Banda, Tekvando sporcusudur. Türkiye’de bir çok şampiyonluğu olan başarılı ismin Survivor 2018’de göstereceği performans merak konusu.

Anıl Berk Baki Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen yarışmacı 1.80 cm boyunda 80 kg ağırlığındadır. Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim Bölümü mezunu olan başarılı isim milli takım sporcusudur.

Funda Alkayış Kimdir?

1987 yılında Mersin ilinde dünyaya gelen başarılı isim 1.67 cm boyunda 60 kg ağırlığındadır. Eğitimini Mersin Üniversitesi Spor Meslek Yüksekokulu’nda tamamlamıştır. Ali Alkayış ile evli olan Funda Alkayış Kickbosk sporcusudur.

Gamze Aksu Kimdir?

1988 yılında dünyaya gelen başarılı isim 1.75 cm boyunda 57 kg ağırlığındadır. Jimnastiğe küçük yaştan itibaren başlayan Gamze Aksu modern dans eğitiminin yanında Opera ve şarkıcılık ile de ilgilenmiştir.

Marcus ( Yiğit Marcus Aral) Kimdir?

Eğitimini Unıversity Of Miami’de tamamlayan Marcus, İstanbul’da bir ajansta 3 yıl kadar çalışmıştır. Yazılım Mühendisi olan Marcus California’da çalışmıştır. Sakin yapısı ve farklı karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Marcus performansı meral edilen isimler arasında yer almıştır.

Survivor 2018 Gönüllüler Tanıtım Videosu!

Etiketler: Survivor 2018 acun survivor 2018 all star ünlüler yarışmacıları survivor 2018 gönüllüler yarışmacıları survivor 2018 kadrosu survivor 2018 ne zaman başlayacak survivor 2018 türkiye survivor 2018 yarışmacıları kim


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL